Trwa ładowanie...
d35mle2

Wojciech Mazolewski rozstał się z Zawadzką? Z kina wrócili osobno

Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka pod koniec ubiegłego roku ujawnili swój związek. Teraz wszystko wskazuje na to, że się rozstaną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka z premiery "Ciemno, prawie noc" wyszli osobno
Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka z premiery "Ciemno, prawie noc" wyszli osobno (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ)
d35mle2

Mazolewski to muzyk jazzowy, o którym zrobiło się głośno w mediach z powodu burzliwego związku z Mają Sablewską. Spotykali się ze sobą przez kilka lat, co rusz się rozstając i schodząc na nowo. O ostatecznym rozstaniu Sablewska poinformowała na Instagramie.

Zobacz także: Wieniawa i Baron są parą! "Testują miłość w różnych warunkach atmosferycznych"

Pod koniec 2018 roku Mazolewski miał już nową partnerkę. Pokazał się na pokazie Macieja Zienia z aktorką Katarzyną Zawadzką znaną z serialu "Prawo Agaty".

d35mle2

Para chwaliła się też swoim związkiem na Instagramie. Wspólnie spędzili święta Bożego Narodzenia i pojechali na wakacje do Afryki.

Niestety, jak donosi "Pomponik", podczas premiery filmu "Ciemno, prawie noc", para pokłóciła się na oczach wszystkich. Zawadzka nie mogła powstrzymać się od płaczu, a Mazolewski wyszedł sam z imprezy. Czyżby był to koniec ich związku?

d35mle2

Podziel się opinią

Share
d35mle2
d35mle2