Trwa ładowanie...

Wojciech Modest Amaro pokazał syna. "Jego imię było w sercu"

Wojciech Modest Amaro w lipcu został ponownie ojcem. Swoim szczęściem postanowił pochwalić się w końcu w mediach, dlatego wystąpił z żoną i dzieckiem w programie "Dzień dobry TVN".

Wojciech Modest Amaro pokazał syna. "Jego imię było w sercu"Źródło: East News
d1qksd4
d1qksd4

Wojciech Modest Amaro pod koniec lipca tego roku został ojcem Gabriela. Na razie nie ma na koncie nieprzespanych nocy z powodu płaczu dziecka. Jednak sam poród sprawił sporo nerwów. - Moje trzy porody były trudne. Była nawet walka o życie, więc obawy się pojawiły. Jednak nasze życie parę lat temu się przewartościowało i też inaczej patrzymy nawet na te trudne sytuacje - przyznała w programie "Dzień dobry TVN" Agnieszka, żona mistrza kuchni.

Przy wyborze imienia dla dziecka Wojciech Modest Amaro i jego żona inspirowali się religią i postacią archanioła Gabriela. - To imię było w sercu i nie było żadnych wątpliwości, że będzie Gabriel - wyjaśniła żona.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska ma nowy biznes. Opowiedziała nam o marce Phlov

Kucharz śmiał się, że teraz ma pracę na 3 etaty. Żona dodała, że nawet jest walka o to, kto będzie zmieniał pieluchę małemu Gabrielowi. Wojciech Modest Amaro nawet nie potrzebuje termometru, żeby sprawdzać, czy syn ma gorączkę lub jak gorący jest posiłek dla dziecka. - Kucharz ma do czynienia z wysokimi temperaturami, więc czytnik ma w ręce - powiedział.

d1qksd4

- Dziecko na pewno uczy pokory. Już nie ma "ja", "ja tu muszę coś zrobić", tylko jest jedna wielka niewiadoma. Są dni, kiedy jest spokojny, są dni, kiedy płacze i potrzebuje naszej bliskości i moje plany mają się nijak do rzeczywistości - stwierdziła Agnieszka.

d1qksd4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qksd4