Trwa ładowanie...

Wojciech Modest Amaro przekazał radosne wieści! Spływają gratulacje

Wojciech Modest Amaro podzielił się z fanami radosną nowiną. Jedna z pasierbic restauratora właśnie została mamą. Amaro i jego żona pokazali zdjęcie wnuczki i zdradzili jej imię.

Wojciech Modest Amaro został dziadkiemWojciech Modest Amaro został dziadkiemŹródło: AKPA, fot: AKPA
d1po87d
d1po87d

Wojciech Modest Amaro jeszcze kilka lat temu był jednym z najbardziej zapracowanych polskich restauratorów oraz gwiazdą telewizji. W pewnym momencie, w wyniku nawrócenia, diametralnie zmienił jednak swoje życie. Ekspert od kulinariów postanowił sprzedać warszawskie restauracje i wyprowadził się na wieś. Dziś Amaro wraz z rodziną mieszka z dala od miejskiego zgiełku, na otoczonej naturą farmie z prywatną kaplicą, gdzie organizuje również kolacje dla gości.

Restaurator i jego żona doczekali się razem dwójki pociech: 14-letniego dziś Nicolasa i prawie 5-letniego Gabriela. Wojciech Modest Amaro jest również ojczymem dla dorosłych już córek swojej żony (Karoliny i Zuzanny), z którymi niewątpliwie łączy go silna więź. W 2022 roku Amaro poprowadził nawet Zuzannę do ołtarza. Na początku tego roku restaurator z dumą pochwalił się, że wraz z żoną wkrótce zostaną dziadkami. Teraz okazuje się, że ich rodzina właśnie się powiększyła. Pasierbica Amaro, Karolina, właśnie została mamą.

Wojciech Modest Amaro został dziadkiem. Pokazał zdjęcie wnuczki

Wojciech Modest Amaro radosną nowiną podzielił się za pośrednictwem Instagrama. Restaurator udostępnił na InstaStories zdjęcie, które wcześniej opublikowała w swojej relacji jego żona Agnieszka. Na fotografii można było zobaczyć świeżo upieczoną mamę tulącą do siebie nowo narodzoną pociechę.

d1po87d

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wojciech Modest Amaro: "Człowiek jest powołany do życia w rodzinie. To jego podstawowe powołanie"

Amaro już wcześniej zdradził, że jego pasierbica powita na świecie córeczkę. Relacjonując niedawne baby shower, restaurator ujawnił również imię dziewczynki. Okazuje się, że ostatecznie wnuczka państwa Amaro otrzymała dwa imiona.

Piękny aniołek jest już na świecie. Nasza wnuczka - Rita Helena - napisała Agnieszka Amaro pod zdjęciem córki, które udostępnił również Wojciech Modest Amaro.

d1po87d

Żona restauratora zamieściła na InstaStories jeszcze jedno zdjęcie, na którym tym razem znalazła się jedynie jej wnuczka. Agnieszka Amaro nie kryła radości z powiększenia rodziny, pogratulowała też córce i zięciowi.

Rita, nasza wnuczka, nasze szczęście. Gratulacje dla najlepszych rodziców - napisała uradowana.

Wojciech Modest Amaro został dziadkiem Instagram
Wojciech Modest Amaro został dziadkiemŹródło: Instagram
Wojciech Modest Amaro został dziadkiem
AKPA
Wojciech Modest Amaro został dziadkiem Źródło: AKPA, fot: AKPA
Wojciech Modest Amaro został dziadkiem AKPA
Wojciech Modest Amaro został dziadkiem Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1po87d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1po87d