Trwa ładowanie...
d2oy9um

Wojciech Modest Amaro spełnił swoje marzenie. Nareszcie wziął ślub kościelny

Znany restaurator i juror programu "Top Chief”, Wojciech Modest Amaro po świętach wielkanocnych wziął ślub kościelny. Do tej pory razem z partnerką Agnieszką, z którą ma trójkę dzieci, żyli tylko w związku cywilnym
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wieloletnia para ma trójkę dzieci
Wieloletnia para ma trójkę dzieci (East News)
d2oy9um

O ślub zapytał dziennikarz tygodnika "Na żywo". Amaro nie był jednak wylewny. Na jego pytanie, odpowiedział krótko-* Z Błogosławieństwem Bożym idę dalej swoją drogą* - nie chciał bowiem zdradzić żadnych szczegółów uroczystości.

Restaurator od dawna znany jest ze swojej gorliwej wiary. - * W moim domu, jako świadectwa, doświadczyłem uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej. I to zmieniło kompletnie moje podejście do życia.* - powiedział w jednym z wywiadów.

Przysięga przed ołtarzem była zatem naturalną koleją rzeczy, nawet, jeśli wydarzyła się pod latach. Jak twierdzi Wojciech, razem z małżonką zrozumieli nietrwałość sukcesu i dobrobytu materialnego, więc teraz swoją uwagę kierują ku trwałym wartościom.

d2oy9um

-Zdaliśmy sobie sprawę, że jest luka w naszym życiu, taka pustka i że najważniejsza wartość - Pan Bóg - była odkładana na dalszy plan. I dodaje- Odnalezienie na nowo wiary pozwoliło mi zmienić spojrzenie na wiele rzeczy. I czuję się z tym bardzo dobrze.

Wojciech Modest Amaro to zdobywca historycznej, pierwszej gwiazdki Michelin w Polsce w 2013 r. Jego pionierska wizja współczesnej kuchni polskiej zdobyła uznanie na całym świecie oraz wiele prestiżowych wyróżnień. Wydał książki "Kuchnia Polska XXI wieku” i "Natura Kuchni Polskiej”. Od 2013 r. jest jurorem w kulinarnym show "Top Chef".

d2oy9um

Podziel się opinią

Share

d2oy9um

d2oy9um