Trwa ładowanie...
d4ljzor

Wojciechowska i Kossakowski zamieszkali razem. Chcą wykorzystać wspólny czas na sto procent

Para podróżników zdecydowała się na kolejny ważny krok. Okazuje się, że Przemek wprowadził się do mieszkania Martyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wojciech Kossakowski i Martyna Wojciechowska
Wojciech Kossakowski i Martyna Wojciechowska (East News, Fot: VIPHOTO)
d4ljzor

Początkowo Wojciechowska i Kossakowski starali się ukryć swój związek przed mediami, jednak z czasem było to coraz trudniejsze. Para była wielokrotnie "przyłapywana" przez paparazzich na czułościach w miejscach publicznych. W końcu przestali udawać, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Wygląda na to, że relacja pary podróżników jest coraz bardziej zażyła. Choć oboje są teraz w trakcie nagrań do swoich programów i pozostają w ciągłych rozjazdach, to chwile, które wspólnie spędzają w Warszawie, chcą wykorzystać na sto procent. Stąd właśnie pomysł, by zamieszkać razem.

Jak donosi "Party", Przemek wprowadził się już do warszawskiego mieszkania Martyny. Podróżnik nie zrezygnował jednak z wynajmowania nieruchomości na Podlasiu. Gdy będą chcieli odpocząć od stołecznego zgiełku, zawsze mogą też pojechać do Szczyrku, gdzie Wojciechowska ma swój dom.

d4ljzor

Przemek i Martyna wydają się stanowić bardzo zgraną parę. Oboje są dla siebie bardzo wyrozumiali i zdolni do kompromisów - w końcu łączy ich wspólna pasja. Chwile rozłąki w trakcie podroży nie są dla nich problemem. Wiedzą, że mają do czego wracać.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ljzor

Podziel się opinią

Share
d4ljzor
d4ljzor