Wojewódzki pokazał fotę sprzed lat. Nawiązał do słynnego filmu
Kuba Wojewódzki jest nie do poznania na fotce sprzed lat
Kuba Wojewódzki zdobył popularność na początku XXI wieku dzięki programowi "Idol", który emitowano na Polsacie. To właśnie dla tej stacji zaczął prowadzić swój autorski talk-show, który następnie przeniósł do TVN-u. Na długo przed tymi sukcesami gwiazdor zdobywał doświadczenie w latach 90., pracując jako dziennikarz telewizyjny TVP1 (program "Rockandroller") czy Polsatu ("Halo!gramy"). Założył także w 1993 r. miesięcznik muzyczny "Brum", którego został redaktorem naczelnym.
Wojewódzkiego najwidoczniej wzięło na wspominki, bo wrzucił na Instagram zdjęcie, które pochodzi z 1994 r.
Widzimy samozwańczego króla TVN-u stojącego w jednym z najsłynniejszych miejsc Nowego Jorku – Times Square. "Wilk z Wall Street" – napisał w krótkim opisie, co samo w sobie stanowi nawiązanie do słynnego filmu Martina Scorsesego z Leonardo DiCaprio i książki Jordana Belforta. Na zdjęciu ma 31 lat i można śmiało powiedzieć, że wygląda nieco inaczej niż teraz. Jeden z internautów stwierdził, że nie poznałby celebryty, zaś inni dodał, że wyglądał wtedy jak Cezary Pazura z "13 posterunku".
Inni użytkownicy z kolei przyznali, że chcieliby zobaczyć Nowy Jork w tamtych czasach. "Co ja bym dała za wizytę w NY w 94’.....maaan jaki szczęściarz", "Goldstar audio video. Świetne zdjęcie przenosi w czasie", "Ameryka tamtych (i wcześniejszych) lat była wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Dziś niemal to samo można zobaczyć w Europie" – napisali m.in.