Trwa ładowanie...
aerosmith

Wojna gigantów? Stonesi skrytykowani przez perkusistę Aerosmith

Aerosmith to niewątpliwi weterani rocka, na których muzyce wychowało się niejedno pokolenie. W jednym z ostatnich wywiadów Joey Kramer, perkusista zespołu stwierdził, że jego kapela brzmi znacznie lepiej niż… The Rolling Stones. Według muzyka przewagą jego zespołu jest to, że grają w tym składzie od ponad 50 lat. Czy dojdzie do muzycznej wojny między tuzami muzyki rockowej?

Share
Wojna gigantów? Stonesi skrytykowani przez perkusistę Aerosmith
Źródło: PAP/ONS
d1i7vpm

Mimo że zespół Micka Jaggera gra o osiem lat dłużej od kapeli Stevena Tylera, to właśnie Aerosmith postanowili zakończyć swoją karierę jako pierwsi. Z tej okazji wyruszyli w wielką pożegnalną trasę koncertową - "Aero-Vederci Baby!". Najwyraźniej niektórym muzykom udzieliły się zbyt duże emocje. Swoimi przemyśleniami o "konkurencji" postanowił podzielić się Joey Kramer.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

- Zacznijmy od tego, że w odróżnieniu od innych zespołów, nie ma drugiej takiej kapeli, która nadal byłaby w okolicy po prawie 50 latach i wciąż miałaby w swoich szeregach pięciu kolesi z oryginalnego składu, który ją założył – powiedział Kramer.

Perkusista dodał nonszalancko, że Stonesi nie grają ciekawej muzyki - Wszyscy zawsze uwielbiali Stonesów, mówili „Stonesi to, Stonesi tamto”. Mnie oni nigdy nie obchodzili. Nigdy nie mieli mi nic do zaoferowania pod względem muzycznym, zwłaszcza jeśli chodzi o perkusję – dodał.

d1i7vpm

Czy doczeka się odpowiedzi od Micka Jaggera i czy jest sens porównywać ze sobą te dwa zespoły?

Mick Jagger Instagram.com
Mick Jagger Źródło: Instagram.com
d1i7vpm

Podziel się opinią

Share
d1i7vpm
d1i7vpm