Trwa ładowanie...
d1j7shp

Wojna gigantów? Stonesi skrytykowani przez perkusistę Aerosmith

Aerosmith to niewątpliwi weterani rocka, na których muzyce wychowało się niejedno pokolenie. W jednym z ostatnich wywiadów Joey Kramer, perkusista zespołu stwierdził, że jego kapela brzmi znacznie lepiej niż… The Rolling Stones. Według muzyka przewagą jego zespołu jest to, że grają w tym składzie od ponad 50 lat. Czy dojdzie do muzycznej wojny między tuzami muzyki rockowej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojna gigantów? Stonesi skrytykowani przez perkusistę Aerosmith
(PAP/ONS)
d1j7shp

Mimo że zespół Micka Jaggera gra o osiem lat dłużej od kapeli Stevena Tylera, to właśnie Aerosmith postanowili zakończyć swoją karierę jako pierwsi. Z tej okazji wyruszyli w wielką pożegnalną trasę koncertową - "Aero-Vederci Baby!". Najwyraźniej niektórym muzykom udzieliły się zbyt duże emocje. Swoimi przemyśleniami o "konkurencji" postanowił podzielić się Joey Kramer.

   ONS.pl

- Zacznijmy od tego, że w odróżnieniu od innych zespołów, nie ma drugiej takiej kapeli, która nadal byłaby w okolicy po prawie 50 latach i wciąż miałaby w swoich szeregach pięciu kolesi z oryginalnego składu, który ją założył – powiedział Kramer.

Perkusista dodał nonszalancko, że Stonesi nie grają ciekawej muzyki - Wszyscy zawsze uwielbiali Stonesów, mówili „Stonesi to, Stonesi tamto”. Mnie oni nigdy nie obchodzili. Nigdy nie mieli mi nic do zaoferowania pod względem muzycznym, zwłaszcza jeśli chodzi o perkusję – dodał.

d1j7shp

Czy doczeka się odpowiedzi od Micka Jaggera i czy jest sens porównywać ze sobą te dwa zespoły?

Mick Jagger Instagram.com
Mick Jagger
d1j7shp

Podziel się opinią

Share

d1j7shp

d1j7shp