Trwa ładowanie...
d4f58yi
News

Wokalista AC/DC wyrzucony z zespołu?

To dla fanów wokalisty prawdziwy szok! W internecie pojawiły się właśnie informacje, które rzekomo pochodzą od samego Briana Johnsona. Ponoć koledzy z zespołu wyrzucili go bez słowa po 36 latach wspólnej pracy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brian Johnson
Brian Johnson (East News)
d4f58yi

Wszystko zaczęło się od informacji która okrążyła media, dotyczącej odwołania koncertów AC/DC. Powodem miały być problemy zdrowotne Johnsona, a konkretnie postępujące kłopoty ze słuchem. Ponoć jednak te komunikaty mijały się z prawdą.

Brian dał znać AC/DC, w tym Youngowi, co powiedział doktor i że chciałby znaleźć jakieś rozwiązanie. Powiedział, że z jego słuchem nie jest tak źle i że ten lekarz dał mu wolną rękę w decydowaniu o swojej przyszłości. Jednak dosłownie następnego dnia w prasie pojawiła się informacja, że AC/DC odwołuje trasę z powodu tracącego słuch Briana Johnsona. - taką wersję wydarzeń przedstawił w swoim programie komik, prywatnie przyjaciel Briana Johnsona, Jim Breuer.

Powiedział mi, że tylko przekazał im tę diagnozę. Nie chciał odchodzić. Nie powiedział, że to koniec. Przekazał informację, a niedługo później przeczytał w prasie, na Twitterze, wszędzie „Brian Johnson głuchnie i anuluje trasę”. A dzień później już pisano, że AC/DC rozgląda się za wokalistą. - relacjonował Breuer w programie "The Metal In Me". Mało tego! Przyjaciel wokalisty twierdzi, że zespół prawdopodobnie już wybrał następcę frontmana z którym był związany od 1980 roku.

d4f58yi

Nie ma na razie reakcji ze strony zespołu. Od kogoś już nawet usłyszał, że znaleźli nowego wokalistę, tylko jeszcze tego nie ogłosili - usłyszeli fani w programie.

   Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
(Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY)

Najnowszy odcinek #dziejesiewkulturze:

d4f58yi

Podziel się opinią

Share
d4f58yi
d4f58yi