Trwa ładowanie...

Wokalista The Mars Volta nękany przez sektę. "Zabili mi drugiego psa"

Cedric Bixler-Zavala od jakiegoś czasu znajduje pod swoim domem mięso nafaszerowane trucizną na szczury. Ostatnio musiał przez to uśpić swojego psa, który zdaniem wokalisty padł ofiarą zemsty znanego aktora i jego sekty.

Wokalista The Mars Volta nękany przez sektę. "Zabili mi drugiego psa"Źródło: Getty Images
d1fpu4r

Cedric Bixler-Zavala zamieścił w mediach społecznościowych długi i emocjonalny wpis, który zaczął ostrymi słowami: "Danny Masterson jest brutalnym seryjnym gwałcicielem. On i jego kościół zrobi wszystko, by zatuszować jego przestępstwa". Wrzucił także zdjęcia zatrutego mięsa, które ktoś podrzuca mu pod dom i ukochanej suczki, którą musiał uśpić. To już drugi pies muzyka i jego żony, otruty rzekomo przez scjentologów.

Cedric Bixler-Zavala i jego żona Carnell Bixler sami należeli do tego ruchu religijnego, który jak magnes przyciąga sławy pokroju Toma Cruise'a, Johna Travoltay, Kirstie Alley czy Priscilli Presley (żony Elvisa). Bixlerowie odeszli z sekty, ale nie tylko tym narazili się scjentologom. W 2017 r. Carnell oskarżyła innego członka "religijnej organizacji non-profit" (jak sami o sobie mówią) o gwałt i razem z czterema innymi ofiarami nagłośniła całą sprawę.

d1fpu4r

Gwałcicielem miał być wspomniany Danny Masterson. Aktor znany m.in. z serialu "Różowe lata 70.", który po wybuchu skandalu został wyrzucony z obsady "The Ranch" Netfliksa. Strata roli i zerwanie współpracy z agencją talentów to jedyne konsekwencje, jakie poniósł dotychczas Masterson.

Bixler-Zavala nie ma wątpliwości, że to właśnie Masterson i ludzie z jego sekty odpowiadają za podrzucanie mu pod dom trucizny. W latach 90. Carnell spotykała się z aktorem i to właśnie w tamtym okresie miało dojść do gwałtu, o którym opowiedziała w 2017 r.

Ona także wypisuje na swoim profilu na Instagramie oskarżenia pod adresem Mastersona i scjentologów, których wini za śmierć swoich psów.

Obejrzyj: Michał Milowicz o "Futrze z misia" i swoim "zniknięciu" z mediów

d1fpu4r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fpu4r