Trwa ładowanie...
d3yp8vi

Wokalistka Destiny’s Child walczy o życie!

Latavia Roberson, była członkini zespołu Destiny’s Child, walczy o życie w szpitalu. Wokalistka jest w zaawansowanej ciąży i to najprawdopodobniej niespodziewane problemy związane z nienarodzonym dzieckiem są przyczyną komplikacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wokalistka Destiny’s Child walczy o życie!
(Getty Images)
d3yp8vi

Grupa Destiny’s Child odnosiła największe sukcesy na rynku muzycznym w latach 90. W skład zespołu początkowo wchodziły cztery wokalistki, czyli LaTavia Roberson, Le Toya Lucket, Kelly Rowland oraz Beyonce Knowles. Dwie pierwsze piosenkarki odeszły z formacji na początku 2000 roku na kilka dni przed premierą popularnego hitu "Say My Name".

Roberson pomimo zawieszenia swojej muzycznej kariery wciąż była aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie regularnie publikowała zdjęcia z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, ciesząc się na narodziny drugiego dziecka. Wszystko zmienił niespodziewany zwrot akcji.

Według portalu theshaderoom.com piosenkarka 5 lipca została przyjęta do szpitala w wyniku złego samopoczucia i pewnych komplikacji związanych z ciążą. Jej stan pogarszał się jednak z godziny na godzinę i teraz gwiazda walczy o życie.

d3yp8vi

W sieci fani Latavii modlą się o jej powrót do zdrowia. Miejmy nadzieję, że jej historia będzie miała szczęśliwe zakończenie.

   Instagram.com
(Instagram.com)
   Instagram.com
(Instagram.com)

Zobacz także: Beyonce i Jay Z kupią dom za 93 mln dolarów

d3yp8vi

Podziel się opinią

Share
d3yp8vi
d3yp8vi