Trwa ładowanie...

Wokalistka Destiny’s Child walczy o życie!

Latavia Roberson, była członkini zespołu Destiny’s Child, walczy o życie w szpitalu. Wokalistka jest w zaawansowanej ciąży i to najprawdopodobniej niespodziewane problemy związane z nienarodzonym dzieckiem są przyczyną komplikacji.

Share
Wokalistka Destiny’s Child walczy o życie!
Źródło: Getty Images
d25l5sv

Grupa Destiny’s Child odnosiła największe sukcesy na rynku muzycznym w latach 90. W skład zespołu początkowo wchodziły cztery wokalistki, czyli LaTavia Roberson, Le Toya Lucket, Kelly Rowland oraz Beyonce Knowles. Dwie pierwsze piosenkarki odeszły z formacji na początku 2000 roku na kilka dni przed premierą popularnego hitu "Say My Name".

Roberson pomimo zawieszenia swojej muzycznej kariery wciąż była aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie regularnie publikowała zdjęcia z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, ciesząc się na narodziny drugiego dziecka. Wszystko zmienił niespodziewany zwrot akcji.

d25l5sv

Według portalu theshaderoom.com piosenkarka 5 lipca została przyjęta do szpitala w wyniku złego samopoczucia i pewnych komplikacji związanych z ciążą. Jej stan pogarszał się jednak z godziny na godzinę i teraz gwiazda walczy o życie.

W sieci fani Latavii modlą się o jej powrót do zdrowia. Miejmy nadzieję, że jej historia będzie miała szczęśliwe zakończenie.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Beyonce i Jay Z kupią dom za 93 mln dolarów

d25l5sv

Podziel się opinią

Share
d25l5sv
d25l5sv