Trwa ładowanie...
ycipk-15e9cc

WOŚP 2020. Agnieszka Chylińska na koncercie. Co za występ!

Agnieszka Chylińska wystąpiła niedługo przed Światełkiem do Nieba. Przed sceną miała prawdziwy tłum. Dała od siebie sto procent, co było widać! W sieci jej występ również cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Chylińska grała z WOŚP
Agnieszka Chylińska grała z WOŚP (East News)
ycipk-15e9cc

Za nami 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Polaków dzień zakończono sumą 115 362 894 zł. Rekordowa kwota, a przecież nie zakończyły się jeszcze wszystkie aukcje. W całym kraju odbyło się mnóstwo koncertów. Podczas warszawskiego wystąpiła Agnieszka Chylińska. Trudno o lepszy koniec takiej imprezy.

Zobacz: Agnieszka Chylińska. "Kochałam się w Pawle Stasiaku z Papa Dance"

ycipk-15e9cc

Chylińska zaśpiewała swoje największe hity, w tym "Królową łez" i "Winną". Agnieszka była zachwycona tym, jak reagowała publiczność i jak wszyscy śpiewali razem z nią. Zachwyceni byli zdecydowanie i internauci, którzy dali tego wyraz w mediach społecznościowych.

Nagranie z koncertu Chylińskiej do tej pory odtworzono już blisko 100 tys. razy.

Pod filmikiem, który udostępniła też Agnieszka na swoim facebookowym fanpage'u, pojawiła się setka komentarzy. "Pasja i miłość do ludzi", "Jak zawsze dała czadu", "Kocham cię, kobieto. Jesteś wspaniała" - czytamy. Fani mają rację?

ycipk-15e9cc

Chylińska od lat angażuje się w zbiórki WOŚP. W tym roku nie tylko grała, ale także zbierała do puszki i wspierała Owsiaka w warszawskim sztabie. Agnieszka na licytację przeznaczyła figurkę, która "zagrała" w teledysku do "Mam zły dzień".

"Ręcznie wykonana, unikatowa figurka z teledysku „Mam zły dzień” Agnieszki Chylińskiej. Figurka wykonana jest z ogromną starannością poprzez skanowanie prawdziwej Agnieszki!" - możecie przeczytać na stronie licytacji Allegro.

Na ten moment cena figurki to... 5100 zł!

ycipk-15e9cc

PRZECZYTAJ: Agnieszka Chylińska jakiej nie znacie. Ma od nas za tę książkę ogromny szacunek

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-15e9cc

ycipk-15e9cc
ycipk-15e9cc