Trwa ładowanie...
d3yp8vi

Wpadka Pałacu Kensington na oficjalnym koncie na Instagramie

O tym, jak czujni i wrażliwi potrafią być użytkownicy internetu, świadczy reakcja na post zamieszczony na oficjalnym koncie Pałacu Kensington na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wpadka Pałacu Kensington na oficjalnym koncie na Instagramie
(ONS.pl)
d3yp8vi

Profil "kensingtonroyal" powstał w celu upowszechniania rozmaitych działalności, podejmowanych przez księcia Williama, jego małżonkę Kate Middleton oraz młodszego brata, księcia Harry'ego. Profil obserwuje blisko 2 miliony osób.

Parę godzin temu administrator opublikował zdjęcie z okazji Dnia Ojca, obchodzonego w Anglii w trzecią niedzielę czerwca. "Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca. Wszystkim Ojcom życzymy bardzo udanego dnia!" - głosi podpis pod zdjęciem.

W poście zobaczyć można portret księcia Karola z synami Williamem i Harrym - zrobione kilkanaście lat temu. Poniżej 34-letni książę William trzyma w ramionach swojego synka, George'a. Skonsternowani użytkownicy pytają: gdzie się podziała księżniczka Charlotte?

   Getty Images
(Getty Images)

Post z okazji Dnia Ojca wywołał konsternację użytkowników Instagrama. W komentarzach pod zdjęciem można przeczytać: "on ma też córkę!"; "to dziwne, że opublikowano tylko fotkę synka, przecież William ma też córkę"; "gdzie jest Charlotte??"...

d3yp8vi

Royal babies, czyli królewskie dzieci cieszą się wśród Anglików szczególnymi względami. Po latach skandali, rozwodów i waśni rodzinnych rodzina Windsorów wkroczyła w czas pielęgnowania więzi rodzinnych. Narodziny pierwszego dziecka księcia Williama i Kate Middleton były jak święto narodowe. Podobnie poddani zareagowali na pojawienie się na świecie księżniczki Charlotte.

Prawdopodobnie autor posta nie miał niczego złego na myśli, tworząc niefortunny kolaż ze zdjęć rodziny królewskiej. Jest jednak pewne, że internauci poproszą o jakieś wyjaśnienie lub choćmy słowo przeprosin. Dzień Ojca może odbić się czkawką administratorowi oficjalnego profilu młodych Windsorów.

George Chatlotte - na urodzinach królowej skradły cały show!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3yp8vi

Podziel się opinią

Share
d3yp8vi
d3yp8vi