Wróblewska żali się w programie: "Ukrywałam się we własnej szkole". Rzeczywiście miała tak ciężko?

Julia Wróblewska będzie gościem w sobotnim odcinku programu "My3". Aktorka podzieliła się osobistymi wspomnieniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wróblewska
Julia Wróblewska (Materiały prasowe)
WP

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Widzowie kojarzą ją z takich produkcji jak "Taniec z Gwiazdami" czy "Celebrity Splash", a przede wszystkim z filmu "Tylko mnie kochaj". Teraz Wróblewska pojawi się w programie "My3", w którym zdobędzie się na szczere wyznania.

Julia opowiedziała m.in., jak wyglądało jej dzieciństwo przed kamerami. Nie da się ukryć, że jej życie wyglądało zupełnie inaczej od życia jej rówieśników. Jak to wspomina?

- Udało mi się połączyć dzieciństwo z pracą i to było bardzo fajne, bo mimo tego, że pracowałam dobrze bawiłam się na planie, bawiłam się też na podwórku. Jestem jeszcze z tego pokolenia gdy siedziałam na trzepaku, grałam w klasy, nie tak jak teraz dzieciaki spędzają cały czas w telefonach.
Wejście na plan filmowy czy serialowy to z pewnością duże przeżycie dla tak młodej dziewczyny. Wróblewska zdradziła również, co ją najbardziej zaskoczyło, kiedy rozpoczęła pracę.

WP

- Największe wrażenie zrobiły na mnie te wszystkie kamery, to ile ludzi pracuje przy filmie i ile czasu trzeba poświęcić na jedną scenę. Wiecie to nie jest tak, że jak macie minutę na ekranie to jest jedna minuta na planie. W serialu nagranie jednej sceny trwa około półtorej godziny, a przy filmach nawet do pięciu godzin…będąc małą dziewczynką to zrobiło na mnie największe wrażenie, a także to, że muszę tyle razy powtarzać, uczyć się tekstu i że gram z dorosłymi ludźmi.

Aktorka jednocześnie pracowała i uczyła się w szkole, co było dość trudne do pogodzenia. Dodatkowo w szkole nie miała najłatwiejszej sytuacji. W programie "My3" podzieliła się przykrymi doświadczeniami z tego okresu.

- Gdy zaczynałam swoją karierę w filmie w szkole zrobił się prawdziwy szał. Musiałam przychodzić pół godziny przed lekcjami, wychodzić pół godziny po lekcjach. Nie wychodziłam na przerwy przez dwa lata. Ukrywałam się we własnej szkole - wyznała Wróblewska.

Program „My3” w każdą sobotę i niedzielę o 7:45 na antenie Telewizji Polsat.

WP

ZOBACZ TAKŻE: Wróblewska chwali się zasięgami: "Mam 462 tysiące followersów na Instagramie"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP