Trwa ładowanie...
d36dpof

Wsparcie Kate jest dla Meghan niezwykle cenne. Księżne służą sobie pomocą w każdym momencie

Afera, którą rozpętała rodzina Meghan Markle, w tym jej własny ojciec, przytłacza nową księżną. W tych trudnych chwilach wsparciem służy jej księżna Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Patrząc na Kate i Meghan nie widać wśród nich żadnej rywalizacji.
Patrząc na Kate i Meghan nie widać wśród nich żadnej rywalizacji. (East News)
d36dpof

Rodzinna wojenka w rodzinie Markle wciąż przybiera na sile. Ojciec i przyrodnia siostra księżnej nie dają za wygraną. Co i rusz w mediach pojawiają się ich nowe wypowiedzi, które dyskredytują Meghan. Ta nie może im jednak odpowiedzieć ani w jakikolwiek sposób odnieść się do słów rodziny.

W tak trudnym dla niej momencie wspiera ją księżna Cambridge – Kate. Choć media jeszcze nie tak dawno donosiły, że jest między nimi zazdrość i niechęć, wygląda na to, że nie jest to prawdą. Meghan może liczyć na Kate zarówno jeśli chodzi o rodzinny konflikt, jak i o pomoc we wszystkich, wciąż dla niej nowych, obowiązkach księżnej.

I choć mówi się, że księżne znacznie różnią się charakterami, to jednak sporo je łączy. Obie kochają psy, tenisa oraz przebywanie na świeżym powietrzu.

d36dpof

Znajomi Kate twierdzą, że wyświadcza ona Meghan wielką uprzejmość. Jest przy niej, chociaż sama ma dużo obowiązków, głównie tych związanych z wychowywaniem trójki dzieci.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof