Trwa ładowanie...

Wsparcie Kate jest dla Meghan niezwykle cenne. Księżne służą sobie pomocą w każdym momencie

Afera, którą rozpętała rodzina Meghan Markle, w tym jej własny ojciec, przytłacza nową księżną. W tych trudnych chwilach wsparciem służy jej księżna Kate.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wsparcie Kate jest dla Meghan niezwykle cenne. Księżne służą sobie pomocą w każdym momencieŹródło: East News
dxsvfgn
dxsvfgn

Rodzinna wojenka w rodzinie Markle wciąż przybiera na sile. Ojciec i przyrodnia siostra księżnej nie dają za wygraną. Co i rusz w mediach pojawiają się ich nowe wypowiedzi, które dyskredytują Meghan. Ta nie może im jednak odpowiedzieć ani w jakikolwiek sposób odnieść się do słów rodziny.

W tak trudnym dla niej momencie wspiera ją księżna Cambridge – Kate. Choć media jeszcze nie tak dawno donosiły, że jest między nimi zazdrość i niechęć, wygląda na to, że nie jest to prawdą. Meghan może liczyć na Kate zarówno jeśli chodzi o rodzinny konflikt, jak i o pomoc we wszystkich, wciąż dla niej nowych, obowiązkach księżnej.

I choć mówi się, że księżne znacznie różnią się charakterami, to jednak sporo je łączy. Obie kochają psy, tenisa oraz przebywanie na świeżym powietrzu.

Znajomi Kate twierdzą, że wyświadcza ona Meghan wielką uprzejmość. Jest przy niej, chociaż sama ma dużo obowiązków, głównie tych związanych z wychowywaniem trójki dzieci.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxsvfgn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxsvfgn