Trwa ładowanie...

"Wszystkie dzieci nasze są". Majka Jeżowska porwała tłumy na Pol’and’Rock Festival 2019

Nikt nie spodziewałby się, że Majka Jeżowska porwie tłumy na koncercie na Pol’and’Rock Festival 2019. A jednak udało się! Wszyscy razem z gwiazdą śpiewali "Wszystkie dzieci nasze są".

"Wszystkie dzieci nasze są". Majka Jeżowska porwała tłumy na Pol’and’Rock Festival 2019Źródło: ONS.pl, fot: Pawel Kibitlewski
dc0vq5b
dc0vq5b

Majka Jeżowska na Pol’and’Rock Festival 2019 wystąpiła obok takich gwiazd jak Lordi, Agnieszka Chylińska czy Acid Drinkers. Jej koncert należy zaliczyć do tych najbardziej udanych.

Artystka pojawiła się w sobotę 3 sierpnia na Małej Scenie. Początkowo wydawało się, że koncert będzie się cieszył największym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi, które licznie przybyły w tym roku do Kostrzyna nad Odrą.

Okazuje się jednak, że na występie pojawiły się tłumy! Majka Jeżowska wykonała największe hity, w tym "Wszystkie dzieci nasze są", a zgromadzona publiczność śpiewała razem z nią.

Majka Jeżowska na Pol’and’Rock Festival wystąpiła w tęczowej kreacji, do której założyła wielkie okulary przeciwsłoneczne.

Jedną z ostatnich piosenek wykonanych przez artystkę było "A ja wolę moją mamę". Podobnie jak w przypadku "Wszystkie dzieci nasze są", Majka nie musiała śpiewać. Zgromadzona publiczność znała wszystkie słowa!

dc0vq5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc0vq5b