Trwa ładowanie...
d14txl7

Wszystkie pieniądze zabiera mu żona. Sławomir Zapala nie dba o portfel

Teledyski "Miłość w Zakopanem" oraz "Magiera" mają odpowiednio: 127 i 40 mln odsłon na youtube. Wraz zespołem daje ponad 200 koncertów rocznie, a w telewizyjnej dwójce prowadzi "Big Music Quiz". Tymczasem, dla Sławomira pieniądze nie mają żadnego znaczenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Sławomir wraz z ukochaną żoną
Sławomir wraz z ukochaną żoną (Instagram.com)
d14txl7

Trudno dostrzec, gdzie kończy się gra a gdzie zaczyna jego prawdziwy charakter. Zapytany o kondycję muzyki disco polo, odpowiada - Ja nie gram disco polo, tylko melodyjny rock, czasem nawet punk.

Jak sam twierdzi, lubi się śmiać i rozśmieszać innych. Filmy nagrywa tylko wtedy, gdy jest w dobrym humorze - Mam momenty, kiedy jest mi smutno i jestem zmęczony, ale po co tym obciążać ludzi? - mówi. Jest przy tym wzruszająco skromnym człowiekiem. Zapytany o swego największego rywala, Zenka Martyniuka odpowiada - Bardzo się lubimy. To sympatyczny człowiek.

Prowadzący popularny program telewizyjny i gwiazda Sylwestra w TVP nie śpi jednak na pieniądzach. Koncerty które daje są olbrzymim show, a to wymaga potężnego nakładu środków. Pieniądze z trasy zawsze są dzielone na wieloosobowy skład. - Zarabiam dobrze, ale i tak wszystkie pieniądze zabiera mi żona, Kajra. *Finansowo nie jestem w stanie nawet zbliżyć się do Zenka, bo u nas dzielimy się zyskami na 15 osób. *

   ONS.pl
(ONS.pl)

Sławomir Zapała zaczął zdobywac popularnośc w 2015 roku, gdy na kanale youtube udostępnił swój pierwszy utwór "Magiera". Do tej pory brał udział w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami", oraz w siódmej części programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kilka dni temu mogliśmy oglądać Sławomira w nowej roli, jako prowadzącego "Big Music Quiz" w TVP2.

d14txl7

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d14txl7

Podziel się opinią

Share
d14txl7
d14txl7