Trwa ładowanie...

Wszystkie pieniądze zabiera mu żona. Sławomir Zapala nie dba o portfel

Teledyski "Miłość w Zakopanem" oraz "Magiera" mają odpowiednio: 127 i 40 mln odsłon na youtube. Wraz zespołem daje ponad 200 koncertów rocznie, a w telewizyjnej dwójce prowadzi "Big Music Quiz". Tymczasem, dla Sławomira pieniądze nie mają żadnego znaczenia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wszystkie pieniądze zabiera mu żona. Sławomir Zapala nie dba o portfelŹródło: Instagram.com
d198swd

Trudno dostrzec, gdzie kończy się gra a gdzie zaczyna jego prawdziwy charakter. Zapytany o kondycję muzyki disco polo, odpowiada - Ja nie gram disco polo, tylko melodyjny rock, czasem nawet punk.

Jak sam twierdzi, lubi się śmiać i rozśmieszać innych. Filmy nagrywa tylko wtedy, gdy jest w dobrym humorze - Mam momenty, kiedy jest mi smutno i jestem zmęczony, ale po co tym obciążać ludzi? - mówi. Jest przy tym wzruszająco skromnym człowiekiem. Zapytany o swego największego rywala, Zenka Martyniuka odpowiada - Bardzo się lubimy. To sympatyczny człowiek.

Prowadzący popularny program telewizyjny i gwiazda Sylwestra w TVP nie śpi jednak na pieniądzach. Koncerty które daje są olbrzymim show, a to wymaga potężnego nakładu środków. Pieniądze z trasy zawsze są dzielone na wieloosobowy skład. - Zarabiam dobrze, ale i tak wszystkie pieniądze zabiera mi żona, Kajra. *Finansowo nie jestem w stanie nawet zbliżyć się do Zenka, bo u nas dzielimy się zyskami na 15 osób. *

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Sławomir Zapała zaczął zdobywac popularnośc w 2015 roku, gdy na kanale youtube udostępnił swój pierwszy utwór "Magiera". Do tej pory brał udział w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami", oraz w siódmej części programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kilka dni temu mogliśmy oglądać Sławomira w nowej roli, jako prowadzącego "Big Music Quiz" w TVP2.

d198swd
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d198swd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d198swd