Trwa ładowanie...
d46ya4e

Wujaszek Liestyle znowu zakochany? Nowe zdjęcie na to wskazuje

Ciocia Liestyle i Wujaszek Liestyle postanowili przestać ukrywać, że między nimi wszystko jest w porządku. Oboje już znaleźli nową miłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wujaszek Liestyle znalazł nową miłość
Wujaszek Liestyle znalazł nową miłość (East News)
d46ya4e

Wujaszek i Ciocia Liestyle doskonale są znani w sieci. Oboje są aktywni na Instagramie i do niedawna uchodzili za idealne małżeństwo. Świetnie łączyli biznesy z życiem prywatnym. Jak się okazało, ich życie wcale nie było tak kolorowe jak wielu myślało.

Od jakiegoś czasu plotkowało się, że Ciocia Liestyle związała się z Jakobem Koselem, który był bliskim przyjacielem jej męża, Wujaszka Liestyle. We trójkę spędzali sporo czasu, wyjeżdżali razem na wakacje i na sponsorowane urlopy. Później wyszło na jaw, że Ciocia Liestyle jest w bliskiej relacji z modelem.

ZOBACZ: Długo niewidziany Jakob Kosel niepewnie pozuje na ściance

Ciocia i Kosel ukrywali swój związek. Dopiero niedawno zdecydowali się przyjść na imprezę razem. Plotkuje się, że influencerka miała dość tego, że jej mąż stale kręci się z pięknymi kobietami. Mówiono nawet o tym, że nie dotrzymuje on wierności żonie od długiego czasu.

d46ya4e

Przeczytaj: Kalicka i Kosel szaleją na Mazurach. Spróbowali swoich sił w sportach wodnych

Wujaszek Liestyle na powodzenie wśród kobiet nie może narzekać. Gwiazdor Instagrama opublikował zdjęcie z piękną modelką, a fani już piszą, że to jego nowa kobieta.

- Taki to pożyje, same piękne u boku.
- Bardzo ładnie razem wyglądacie.
- Cudowni jesteście!
- Ładna z was para.

Poza tym jedna z fanek napisała, że piękna dziewczyna u boku jest ideałem kobiety. Wujaszek Liestyle odpisał krótko "Nie zaprzeczam". Influencer słynie z tego, że prowadzi imprezowy tryb życia i non stop pozuje z pięknymi kobietami u boku. Być może on też już znalazł kogoś na stałe?

d46ya4e

Podziel się opinią

Share

d46ya4e

d46ya4e