Trwa ładowanie...
d1e2tfg

Wulgarne święta sióstr Krupa. Fani Joanny nasłuchali się wielu przekleństw

Joanna i Marta Krupa są ze sobą bardzo zżyte. Siostry zawsze się wspierają i często opowiadają o swojej miłości. Obydwie są również niezwykle aktywne na Instagramie i regularnie dzielą się z fanami odważnymi zdjęciami i oryginalnymi przemyśleniami. Jednak tym razem była prowadząca "Top Model" przesadziła. Na swoim profilu opublikowała filmik, na którym jest wyklinana przez siostrę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marta i Joanna Krupa
Marta i Joanna Krupa (Instagram.com)
d1e2tfg

Przez ostatnie dni siostry publikowały w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia. Widać na nich, że wspólnie spędzony czas dostarcza im wiele radości. Joanna postanowiła najwyraźniej przełamać tę sielską atmosferę i opublikowała na Instagramie filmik, na którym kłóci się z siostrą.

Dziewczyny pozowały na tle, pięknie przyozdobionej, choinki oraz w otoczeniu ukochanych psów. W pewnym momencie gwiazda TVN wzięła do ręki zabawkę dla zwierzaków i uderzyła nią w głowę siostry. Na reakcję Marty nie musiała długo czekać. Zdenerwowana siostra wykrzyczała, że "zaraz jej przyp...".

Na szczęście na koniec nagrania siostry przytulają się i puszczają fanom oczko. Również pod opublikowanym materiałem Joanna napisała, że "każdy ma takie momenty" i dodała, żeby ich nie rozliczać, bo "nikt nie jest aniołem". Myślicie, że publikowanie tak wulgarnego nagrania jest dobrym pomysłem?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1e2tfg

Podziel się opinią

Share
d1e2tfg
d1e2tfg