Trwa ładowanie...

Wyjątkowe koncerty na Sun Festival! Występy, które zobaczymy tylko w Kołobrzegu!

Gibbs wraz z całą ekipą Dopehouse, Tede i Borixon z jedynym wspólnym koncertem tego lata i Kronkel Dom z premierowym koncertem promującym nadchodzący album. To kolejna odsłona Sun Festival, który z każdym tygodniem zaskakuje nowościami

Materiał prasowy: Sun Festival
 Źródło: materiały partnera
d44vgqn
d44vgqn

GIBBS x DOPEHOUSE

Rok 2022 zdecydowanie należał do Gibbsa, a jego wydany wspólnie z całą ekipą Dopehouse mixtape to jedno z największych zaskoczeń sceny. Już w ostatni weekend lipca zobaczymy wszystkich na scenie w Kołobrzegu. Na Sun Festival zagrają wyjątkowy, wspólny koncert. Usłyszymy zarówno solowe utwory Gibbsa, Janka., Indeba, Olivera Olsona, Kacpra i pozostały członków ekipy, jak i hity, które fani znają ze wspólnego mixtape.

TEDE x BORIXON

O wspólnej płycie legend polskiej sceny mówi się od dawna, a po ostatnim solowym albumie Tedego "Hajp, Hajs, Hejt" apetyty jeszcze wzrosły. Już rok temu na Sun Festivalu zaskoczyli z Borixonem premierowym wykonaniem jednego ze wspólnych singli, a teraz zaprezentują go więcej na największej scenie tego lata w Polsce. To będzie prawdziwa podróż przez największe polskie hity zakończona wyjątkowymi, premierowymi wykonaniami.

d44vgqn

KRONKEL DOM

Po serii singli, teledysków i występów gościnnych Kronkel Dom już w kwietniu wyda swój pierwszy, polski album. Reprezentant G2ML bardzo szybko zdobywa mocną pozycję na scenie, a jego ostatnie "Guten Tag" czy "Deja vu" to niewątpliwie hity tej wiosny. Już w lipcu Kronkel Dom zaprezentuje swój materiał w Kołobrzegu i na pewno nie zabraknie niespodzianek.

Gibbs x Dopehouse, Tede x Borixon i Kronel Dom to kolejne gwiazdy polskiej sceny, które zagrają na Sun Festivalu w Kołobrzegu. Wcześniej do line-upu dołączyli Oki, Jan-Rapowanie, Pezet, Kabe x Miszel, Kizo, Kukon, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Guzior, Paluch, Słoń i Polska Wersja.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie https://bilety.sunfestival.pl/

d44vgqn

Do wyboru są karnety 3-dniowe. Wejściówki na jeden dzień, bilety rodzinne, pakiety premium i VIP na pola namiotowe pojawią w sprzedaży w późniejszych terminach. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:

Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury

Termin: 28-30 lipca 2023

d44vgqn

Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Materiał prasowy: Sun Festival
d44vgqn
d44vgqn