Trwa ładowanie...
d45s6rj

Wyjątkowe zakończenie trasy Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel

Kolejna podróż Red Bull Tour Bus po Polsce dobiegła końca. Muzyczny autobus zakończył swój kurs w Olsztynie, przy plaży w Kortowie, gdzie Natalia Nykiel wystąpiła na dachu autobusu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wyjątkowe zakończenie trasy Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel
(Materiały prasowe)
d45s6rj

Red Bull Tour Bus po raz kolejny przemierzył polskie drogi dostarczając zgromadzonej na kon-certach publiczności niezapomnianych wrażeń. Tegoroczną gwiazdą trasy była Natalia Nykiel, wyjątkowa artystka znana ze swoich niepowtarzalnych piosenek bijących rekordy popularności na listach przebojów. Koncert w Olsztynie był ostatnim z siedmiu wydarzeń wchodzących w skład trasy Red Bull Tour Bus, której szlak wyznaczyli internauci w głosowaniu on-line.

Mieszkańcy Olsztyna wygrali występ Natalii Nykiel w swoim mieście w internetowym wyścigu miast. Muzyczny autobus zatrzymał na malowniczej przestrzeni przy Jeziorze Kortowskim, w okolicach olsztyńskiego miasteczka studenckiego. Publiczność wyczekiwała na artystkę już przed otwarciem bram, wywołując ją na długo przed rozpoczęciem występu. Natalia została przywitana gromkimi brawami fanów zapełniających przestrzeń placu aż po brzegi. „To był najbardziej wyczekiwany przez nas koncert i jednocześnie najbardziej stresujący, bo w Olsztynie dzięki zagranym tutaj dotychczas koncertom wiemy, że mamy już sporą, ale i wymagającą publiczność” – zdradziła Natalia.

Piosenkarka wraz z zespołem specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus przygotowała nowe aranże swoich utworów i powiększyła zespół o dodatkowego członka - gitarzystę Krzysztofa Zagajew-skiego. Olsztyńska publika gorąco przywitała zmieniony repertuar oraz wyśpiewywała wersy piosenek wspólnie z Natalią. Koncertowa wersja utworów "Bądź duży", "Wilk" czy największego hitu Natalii "Error" porwała tłum do tańca, który skończył się wraz z wybrzmieniem ostatniego taktu zagranego przez zespół. Mieszkańcy Olsztyna, dzięki swojemu entuzjazmowi i zaangażo-waniu, stworzyli wyjątkową atmosferę, w sam raz na zakończenie trasy.

d45s6rj

„Po tym, co dziś się wydarzyło nie możemy powiedzieć nic innego jak to, że to był wymarzony finał trasy! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję tych wyjątkowych 7 koncertów oraz publiczności wszystkich miast, które mogliśmy odwiedzić. Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!” – mówiła po koncercie Natalia.

Red Bull Tour Bus przemierzył w tym roku 2000 km, odwiedzając siedem miast, które wybrane zostały przez fanów Natalii Nykiel w internetowym głosowaniu. Autobus zatrzymał się w Gliwi-cach, Częstochowie, Rzeszowie, Radomiu, Słupsku, Bydgoszczy i Olsztynie, gdzie zwieńczył swoją podróż po Polsce.

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel
06.06 GLIWICE
07.06 CZĘSTOCHOWA
13.06 RZESZÓW
14.06 RADOM
18.06 SŁUPSK
19.06 BYDGOSZCZ
21.06 OLSZTYN

Więcej informacji na temat trasy na:
www.redbull.pl/tourbus
www.facebook.com/redbulltourbus/

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d45s6rj

Podziel się opinią

Share
d45s6rj
d45s6rj