Trwa ładowanie...
d13prci

Wyjątkowy koncert z udziałem Koterskich. Cała rodzina na jednej scenie

Rodzina Koterskich na warszawskiej Scenie Relax. To jedyna okazja, by zobaczyć ich na żywo razem. Reżyser, jego żona i syn wystąpią podczas wyjątkowego koncertu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Koterski
Marek Koterski (Materiały prasowe)
d13prci

15 października o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy koncert, promujący pierwszą płytę z utworami jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów - Marka Koterskiego. Koncert odbędzie się w warszawskiej Scenie Relax i będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć niemal całą rodzinę Koterskich na jednej scenie.

Oprócz Marka Koterskiego, usłyszymy piosenki w wykonywane przez jego żonę, Małgorzatę Bogdańską, Miśka Koterskiego, Marcelę Leszczak, Arkadiusza Grochowskiego oraz Natalię Gadzinę.

Będzie to też jedyna okazja, aby zadać pytanie Markowi Koterskiemu, który od lat unika udziela udzielania wywiadów, tym razem zgodził się odpowiadać na pytania publiczności.

“Dzień Świra”, “Wszyscy Jesteśmy Chrystusami”, “Nic Śmiesznego” czy “7 uczuć” - każdy nowy film Marka Koterskiego zawsze wywołuje wiele emocji. Czy tak samo będzie z płytą “7 Uczuć”? O tym przekonamy się już niebawem - premiera krążka 16 października.

d13prci

Podziel się opinią

Share
d13prci
d13prci