Trwa ładowanie...

Wyjątkowy koncert z udziałem Koterskich. Cała rodzina na jednej scenie

Rodzina Koterskich na warszawskiej Scenie Relax. To jedyna okazja, by zobaczyć ich na żywo razem. Reżyser, jego żona i syn wystąpią podczas wyjątkowego koncertu.

Share
Marek KoterskiMarek KoterskiŹródło: Materiały prasowe
d2me7vm

15 października o godzinie 19:00 odbędzie się wyjątkowy koncert, promujący pierwszą płytę z utworami jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów - Marka Koterskiego. Koncert odbędzie się w warszawskiej Scenie Relax i będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć niemal całą rodzinę Koterskich na jednej scenie.

Oprócz Marka Koterskiego, usłyszymy piosenki w wykonywane przez jego żonę, Małgorzatę Bogdańską, Miśka Koterskiego, Marcelę Leszczak, Arkadiusza Grochowskiego oraz Natalię Gadzinę. 

Będzie to też jedyna okazja, aby zadać pytanie Markowi Koterskiemu, który od lat unika udziela udzielania wywiadów, tym razem zgodził się odpowiadać na pytania publiczności.

“Dzień Świra”, “Wszyscy Jesteśmy Chrystusami”, “Nic Śmiesznego” czy “7 uczuć” - każdy nowy film Marka Koterskiego zawsze wywołuje wiele emocji. Czy tak samo będzie z płytą “7 Uczuć”? O tym przekonamy się już niebawem - premiera krążka 16 października. 

d2me7vm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2me7vm