Trwa ładowanie...

Wyjazdy studenckie w Alpy z masą atrakcji!

Wyjazdy studenckie ostatnimi czasy są jedną z najbardziej popularnych form integracji wybieranych przez młodych Polaków. Jedną z najczęściej odwiedzanych lokalizacji przez studentów w okresie zimowym są Alpy, które oferują moc niesamowitych atrakcji.

Wyjazdy studenckie w Alpy z masą atrakcji!Źródło: Materiały prasowe
d3f07s4
d3f07s4

Wspólne wycieczki to nie tylko wspaniała atmosfera spędzona w gronie rówieśników, ale również doskonały sposób na zaczerpnięcie rozrywki, której nie doświadczamy na co dzień.

Wyjazdy studenckie – czy warto?

Okres studiów to czas, który na długo zapamięta każdy z nas. Możemy nawiązać wówczas mnóstwo znajomości, które bardzo często kończą się przyjaźnią na wiele lat. Jednak każdy student od czasu do czasu potrzebuje chwili wytchnienia, zwłaszcza gdy mamy za sobą ciężką sesję egzaminacyjną. Doskonałym wyborem są wyjazdy studenckie na narty organizowane przez firmę SnowShow.

Korzystając z tego typu inicjatyw dostajemy możliwość szerokiego wyboru terminów, lokalizacji oraz różnych standardów, dzięki czemu niezależnie od preferencji każdy z nas znajdzie idealne rozwiązanie.

Wyjazdy studenckie dostępne są dla każdego, kto pragnie odwiedzić urokliwe Alpy, nauczyć się jazdy na nartach i snowboardzie lub śmiało szusować po ośnieżonych stokach. Jest to nie tylko idealna forma odpoczynku, ale także czas, który pozwoli nam zacieśnić przyjacielskie relacje z innymi studentami oraz oderwać się od codzienności.

d3f07s4

Osoby wybierające SnowShow mogą liczyć np. na udział w warsztatach kulinarnych, na których można nauczyć się nowych rzeczy, dobrze zjeść, ale przede wszystkim zintegrować się z innymi studentami.

Na każdym wyjeździe jest także Silent Disco: doskonały sposób integracji nie tylko dla studentów. Uczestnicy wybierają z 3 kanałów muzycznych na bezprzewodowych słuchawkach dostarczanych przez organizatora.

Oprócz tego legendarna impreza na stoku to kwintesencja studenckiej rozrywki: masa animacji i imprezka z DJem pod Alpejskim niebem z najlepszym możliwym widokiem.

Imprezy wieczorne, apreski, testy nart Völkl, testy snowboardów ZIMNO, warsztaty z serwisowania sprzętu, testy GoPro, Poker Night czy wieczór planszówek to tylko część atrakcji każdego wyjazdu.

d3f07s4

Wyjazd na narty dla studenta – dokąd najlepiej?

Jako lokalizację białego szaleństwa studenci najczęściej wybierają Francuskie Alpy. Jednak równie dużą popularnością cieszy się Austria, Włochy i Szwajcaria. Warto wiedzieć, że wyjazd studencki nie musi wiązać się wyłącznie z jazdą na nartach czy snowboardzie. Podczas tego typu podróży możemy czerpać z wielu rozrywek, które proponuje nam firma. SnowShow organizuje koncerty różnych wokalistów, dzięki którym po całym dniu szalonego narciarstwa możemy zrelaksować się ze znajomymi przy najlepszej muzyce.

SnowShow jest prekursorem i czołowym organizatorem takich inicjatyw. Podczas swoich wyjazdów studenckich firma proponuje specjalnie dostosowany pakiet dla studentów w wieku 19-25 lat, którzy podczas urlopu oczekują zarówno aktywności, jak i odpoczynku w innej formie. Uczestnicy mogą skorzystać z nauki jazdy pod okiem profesjonalnych instruktorów wśród urokliwych widoków górskich, a także odpocząć podczas festiwalu muzycznego i korzystając z masy atrakcji takich jak sauny, baseny, kluby i restauracje. Każdy uczestnik korzystający z oferty ma zapewnione zakwaterowanie, skipass, transport oraz ubezpieczenie w cenie.

Dlaczego warto wybrać wyjazdy studenckie na narty ze sprawdzonym organizatorem?

-- Doskonały sposób na aktywny wypoczynek
-- Integracja z innymi studentami
-- Profesjonalnie przygotowane stoki narciarskie (inny świat niż Polska)
-- Świetna infrastruktura turystyczna
-- Zapierające dech w piersiach widoki
-- Huczne imprezy w pobliskich klubach
-- Moc atrakcji m.in. festiwale, snowparki, sauny, baseny
-- Zróżnicowana oferta tras narciarskich o różnej długości i stopniach trudności.

d3f07s4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f07s4