Trwa ładowanie...
d1rn86y
News

Wymarzone Boże Narodzenie Brada Pitta

Rozstanie aktora z Angeliną Jolie było jednym z największych zaskoczeń 2016 roku. Para uchodziła za idealną, dlatego informacja o rozwodzie zszokowała opinię publiczną. Jeszcze więcej znaków zapytania pojawiało się przy kolejnych doniesieniach, w których Pitt rzekomo miał używać przemocy wobec dzieci. Oskarżenia na szczęście zostały oddalone, dodatkowo aktor otrzymał najlepszy prezent na święta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wymarzone Boże Narodzenie Brada Pitta
(ONS.pl)
d1rn86y

Jak podaje serwis "Us Weekly", Brad niespodziewanie spotkał się z całą szóstką podczas ostatnich świąt. Źródła z otoczenia pary podają dodatkowo, że dzięki pomocy terapeuty rodzinnego Jolie zorganizowała specjalny wyjazd integracyjny.

Zmiana nastawienia aktorki wynika m.in. z pozwu, jaki Pitt wniósł kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Gwiazdor Hollywood uważał, że Angelina piorąc publicznie brudy, naraża dzieci na negatywne emocje i ogromny stres. Jak informuje magazyn, znajomi pary twierdzą, że to właśnie decyzja Brada przyczyniła się do nagłej zmiany nastawienia jego byłej partnerki. Dzięki temu aktor prawdopodobnie będzie mógł starać się o częstsze spotkania z dziećmi.

Jak myślicie czy duet "Brandżelina" wróci do siebie?

angelina jolie East News
angelina jolie (East News)
angelina jolie ONS.pl
angelina jolie (ONS.pl)
d1rn86y

Podziel się opinią

Share
d1rn86y
d1rn86y