Trwa ładowanie...
29-12-2016 21:45

Wymarzone Boże Narodzenie Brada Pitta

Rozstanie aktora z Angeliną Jolie było jednym z największych zaskoczeń 2016 roku. Para uchodziła za idealną, dlatego informacja o rozwodzie zszokowała opinię publiczną. Jeszcze więcej znaków zapytania pojawiało się przy kolejnych doniesieniach, w których Pitt rzekomo miał używać przemocy wobec dzieci. Oskarżenia na szczęście zostały oddalone, dodatkowo aktor otrzymał najlepszy prezent na święta.

Wymarzone Boże Narodzenie Brada PittaŹródło: ONS.pl
dns6yca

Jak podaje serwis "Us Weekly", Brad niespodziewanie spotkał się z całą szóstką podczas ostatnich świąt. Źródła z otoczenia pary podają dodatkowo, że dzięki pomocy terapeuty rodzinnego Jolie zorganizowała specjalny wyjazd integracyjny.

Zmiana nastawienia aktorki wynika m.in. z pozwu, jaki Pitt wniósł kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Gwiazdor Hollywood uważał, że Angelina piorąc publicznie brudy, naraża dzieci na negatywne emocje i ogromny stres. Jak informuje magazyn, znajomi pary twierdzą, że to właśnie decyzja Brada przyczyniła się do nagłej zmiany nastawienia jego byłej partnerki. Dzięki temu aktor prawdopodobnie będzie mógł starać się o częstsze spotkania z dziećmi.

Jak myślicie czy duet "Brandżelina" wróci do siebie?

angelina jolie East News
angelina jolie Źródło: East News
angelina jolie ONS.pl
angelina jolie Źródło: ONS.pl
dns6yca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dns6yca