Wypadek George'a Clooneya wyglądał groźnie. Do sieci trafiło wideo

Do zdarzenia doszło we Włoszech, gdy gwiazdor jechał skuterem na plan filmowy. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń i aktor dochodzi do siebie w wynajmowanej na Sardynii willi. Jednak wideo z wypadku, które trafiło do sieci, przyprawia o dreszcze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek George'a Clooneya wyglądał groźnie. Do sieci trafiło wideo
(ONS.pl)
WP

Skuter, którym jechał George Clooney zderzył się z samochodem na Sardynii.Uderzenie było na tyle silne, że gwiazdor wylądował na szybie samochodu. Jak jednak podaje "La Nuova Sardegna" obrażenia Clooneya nie są poważne.

Gwiazdor niezwłocznie został przetransportowany do szpitala. Musiał skonsultować się z lekarzami, dlatego został przewieziony do szpitala im. Jana Pawła II. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

WP

Niewątpliwie, możemy mówić tu o szczęściu. Wypadek, który zarejestrowały uliczne kamery, wyglądał bardzo niebezpiecznie. W sieci pojawiło się już wideo z incydentu. Jako pierwsza opublikował je portal Corriere della Sera.

W materiale widać, jak nadjeżdżający samochód zderza się ze skuterem aktora. Clooney przelatuje przez przód skutera, wpada na samochód i ląduje na asfalcie. Widać też, jak natychmiast kierowca i świadek zdarzenia ruszają aktorowi na pomoc. * Wideo możecie obejrzeć pod tym linkiem*.

Media donoszą, że doznał urazu miednicy oraz licznych zadrapań i sińców. Po badaniach lekarze zdecydowali się jednak wypuścić go z kliniki, z której odebrała go żona. Rperezentanci gwiazdora nie komentując sprawy.

kadr z wideo
Podziel się
WP
kadr z wideo
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP