WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Wypracowany czy domalowany? Brzuch Klaudii Halejcio podzielił fanów!

Jedna z najatrakcyjniejszych polskich aktorek pochwaliła się w sieci zdjęciem odsłoniętego, umięśnionego brzucha. Nie wszyscy jednak wierzą, ze "sześciopak" gwiazdy "Pierwszej miłości" jest efektem pracy na siłowni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypracowany czy domalowany? Brzuch Klaudii Halejcio podzielił fanów!
(Instagram.com)
WP

Media społecznościowe to doskonałe miejsce, aby pochwalić się wyglądem i świetną sylwetką. Wraz z falą instagramowych doskonałych ciał, pojawiły się publikacje pokazujące sposoby, dzięki którym możemy nieco oszukać rzeczywistość i optycznie "podrasować" formę. Czy z takich trików korzystają też osoby o nienagannej sylwetce?

W sieci zawrzało po tym, jak na instagramowym koncie Klaudii Halejcio pojawiła się fotka w samej bieliźnie i dresie, na której aktorka eksponuje swój brzuch. Niektórzy jej fani twierdzą, że dumnie prezentowany sześciopak został namalowany.

Instagram.com
Podziel się
WP

-_ Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ten 6-pak jest namalowany... w dodatku nieudolnie_ - zauważyła jedna z internautek.

- Fajnie wykonturowałaś sześciopak - napisał ktoś inny. (Zachowano oryginalną pisownię)

Aktorka z opinią użytkowników Instagrama najwyraźniej się nie zgadza i wdała się z nimi w dyskusję. - Chyba żyjesz w innym świecie - odpowiedziała hejterom Halejcio. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy umięśniony brzuch gwiazdy to zasługa makijażu. Na wcześniejszych zdjęciach jej idealnie płaskiego brzucha sześciopak jest niewidoczny, a w sieci krążą poradniki, jak w kilka minut taką muskulaturę uzyskać.

Klaudia Halejcio ONS.pl
Podziel się
WP
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP