Trwa ładowanie...
dbxmnp5

Wystarczyło 5 słów, aby Donald Trump zablokował ją na Twitterze. Co napisała Chrissy Teigen?

Żona Johna Legenda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jednak jej ostatni komentarz na Twitterze nie spodobał się prezydentowi Stanów Zjednoczonych. Donald Trump zablokował modelkę. O pięć słów za dużo?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wystarczyło 5 słów, aby Donald Trump zablokował ją na Twitterze. Co napisała Chrissy Teigen?
(East News)
dbxmnp5

Amerykańskie gwiazdy, w odróżnieniu do polskich, bardzo chętnie wypowiadają się na tematy społeczne i polityczne, co jest powszechnie akceptowane, a nawet podziwiane przez obywateli USA. Aktywna w mediach społecznościowych Chrissy Teigen ma setki tysięcy obserwujących. Modelka publikuje nie tylko zdjęcia i filmiki. Chętnie komentuje w żartobliwy sposób też bieżące wydarzenia, w tym polityczne.

Żona Johna Legenda nigdy nie ukrywała swoich poglądów. Przez 9 lat obserwowała na Twitterze Donalda Trampa i chętnie wdawała się w rozmowy pod jego wpisami. Okazuje się jednak, że ostatnim pięciowyrazowym zdaniem przesadziła, a prezydent USA ją zablokował.

- Po 9 latach hejtowania Donalda Trumpa, powiedzenie mu "lol nikt Cię nie lubi", przelało czarę goryczy - napisała Chrissy na swoim Twitterze i udostępniła odpowiednie zdjęcie. Teraz kochamy ją jeszcze bardziej!

dbxmnp5
Chrissy Teigen, John Legend East News
Chrissy Teigen, John Legend
Chrissy Teigen Instagram.com
Chrissy Teigen

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa poznała Donalda Trumpa podczas gry w pokera

dbxmnp5

Podziel się opinią

Share

dbxmnp5

dbxmnp5