Trwa ładowanie...

Wytwórnia bezprawnie wydała album z piosenkami Anny Jantar? Jest oficjalne oświadczenie

W marcu minie 38. rocznica śmierci Anny Jantar. Niedawno na rynku ukazała się płyta z hitami mamy wokalistki, ale okazuje się, że Kukulska nic o tym nie wiedziała. Wytwórnia wydała oświadczenie w tej sprawie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wytwórnia bezprawnie wydała album z piosenkami Anny Jantar? Jest oficjalne oświadczenieŹródło: ONS.pl
d363e3a
d363e3a

Piosenki Anny Jantar są ponadczasowe, a Polacy je uwielbiają. Z okazji zbliżającej się rocznicy śmierci piosenkarki wytwórnia MTJ wydała składankę z przebojami nieżyjącej gwiazdy. Ten krok nie spodobał się Natalii Kukulskiej, która skomentowała sprawę na swoim profilu na Facebooku.

- Przykro mi, ze firma MTJ wydaje kolejną, nic nie wnoszącą merytorycznie i moim zdaniem słabą składankę piosenek mojej mamy. Z takim bohomazem na okładce. Dzieje się to poza moją wiedzą. Czy fani dadzą się na to nabrać i tylko po to kupią tę płytę by mieć w kolekcji wszystko? Warto się zastanowić...
Firma MTJ postanowiła także zabrać głos w tej kwestii. Pojawiło się oficjalne oświadczenie wytwórni.

- W związku z pojawieniem się informacji na portalu społecznościowym Pani Natalii Kukulskiej oraz publikacji w mediach na temat wydawnictwa „Anna Jantar. Wielka dama tańczy sama”, chcemy zapewnić, że Wytwórnia Muzyczna MTJ dysponuje wszystkimi prawami w zakresie wystarczającym do wydania albumu. Płyta została wydana w dedykowanej poligrafii w ramach kolekcji przygotowanej dla Poczty Polskiej. Naszą intencją nie było przygotowanie projektu okładki, który mógłby wydawać się krzywdzący dla wizerunku artystki. Zawsze wyrażaliśmy chęć współpracy przy wydawaniu kompilacji i dalej tę chęć podtrzymujemy. Jesteśmy otwarci na sugestie Pani Natalii Kukulskiej i chętnie omówimy kwestie wizualne projektu. Wyrażamy nadzieję, że życzliwie przyjmą Państwo to wyjaśnienie oraz zapewniamy Państwa, że wysoko cenimy i szanujemy twórczość Anny Jantar. Wytwórnia Muzyczna MTJ.
Czy Kukulska i wytwórnia dojdą do porozumienia?

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Kukulska podjęła trudną decyzję. Spełni marzenie syna

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d363e3a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d363e3a