Trwa ładowanie...
d2lds5i

Wyznanie Moniki Mariotti doprowadziło do łez Iwonę Pavlović. "Ja tam cierpiałam i podzieliłam się tym z widzami"

W jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami" aktorka wyznała przed kamerami, że doświadczyła przemocy ze strony mężczyzny. Poruszająca przemowa sprawiła, że Iwona Pavlović nie mogła opanować łez.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Mariotti
Monika Mariotti (ONS.pl)
d2lds5i

W wywiedzie udzielonym gazecie "Fakt", artystka postanowiła opowiedzieć, dlaczego zdobyła się na tak szczere wyznanie.
- Ja nie zrobiłam tego na pokaz, zalewając się łzami i szlochając. Uważam, że można powiedzieć o czymś strasznym wtedy, kiedy się to przerobiło i wtedy, kiedy wiadomo, że ta rzecz może być inspiracją dla kogoś - stwierdziła Mariotti.

Jej wyznanie spotkało się z pozytywnym odbiorem publiczności.
- Napisały do mnie kobiety. Mówiły, że są w takiej samej sytuacji. Dziękowały, trzymały za mnie kciuki. Nie było to dużo kobiet, ale ja też nie chcę na ten temat naciskać- powiedziała aktorka. Moje wyznanie nie było po to, żeby zrobić z tego skandal. Portale to czasem roztrząsają. Snują przypuszczenia, czy to był gwałt, czy inna przemoc. Powtarzam, że nie chciałam wywołać skandalu i uważam, że nie wywołałam. Bardzo uważnie to poprowadziłam. Nie mogłam też tak po prostu zatkać swojego serca i emocji i zatańczyć rumbę jak gdyby nigdy nic. Ja tam cierpiałam i podzieliłam się tym z widzami, bo o tym też jest ten program - podsumowała Mariotti.

Monika Mariotii Materiały prasowe
Monika Mariotii
d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i