Trwa ładowanie...

Wzruszająca chwila na SopotHit Festiwal 2019. Chylińska zaniemówiła

Wielką gwiazdą Platynowego Koncertu podczas SopotHit Festiwal 2019 była Agnieszka Chylińska. Publiczność zrobiła jej ogromną niespodziankę.

Wzruszająca chwila na SopotHit Festiwal 2019. Chylińska zaniemówiłaŹródło: WP Pilot
djf5p95
djf5p95

Zanim Agnieszka Chylińska weszła na scenę w Sopocie, prowadzący wydarzenie Krzysztof Ibisz poinformował publiczność, że gwiazda miała 23 maja urodziny. Poprosił też, aby wszyscy zaśpiewali wokalistce "Sto lat".

ZOBACZ: Chylińska zniknie z mediów jak Edyta Bartosiewicz? "Powinna być na terapii"

Kiedy Agnieszka Chylińska wjechała na scenę, cała publiczność stała i śpiewała urodzinową piosenkę! Znana z ciętych ripost Agnieszka zaniemówiła. Zakryła usta dłonią, po czym powiedziała do mikrofonu: "To się nie dzieje!". Dodała również, że nigdy nie miała tak dużego pokoju, by pomieścić gości zgromadzonych na widowni.

Na początek Agnieszka Chylińska zaśpiewała wielki hit "Znalazłam". Publiczność śpiewała razem z gwiazdą! Po zakończeniu utworu Agnieszka powiedziała, że jest z Gdańska, a przez 20 lat mieszkała w Sopocie. "Przez wiele lat zaglądałam przez płot, by zobaczyć gwiazdy. Ja nigdy nie czułam się gwiazdą" - przyznała skromnie Agnieszka Chylińska. My jednak uważamy, że jest wielką gwiazdą. Wy również macie takie zdanie?

djf5p95
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djf5p95