Trwa ładowanie...

Wzruszające! Piękne rysunki na grobie Krawczyka

Fani Krzysztofa Krawczyka wciąż o nim pamiętają. Tym razem grób artysty został udekorowany rysunkami z jego podobizną wykonanymi przez dzieci. Z każdą godziną dziecięcych obrazków jest coraz więcej. Przy grobie Krawczyka gromadzą się ludzie.

Share
Fani nie zapominają o artyście...
Fani nie zapominają o artyście...Źródło: Materiały prasowe, Fot: materiały prasowe
d2k4ark

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 r. Przeżył 74 lata. Już za życia stał się legendą polskiej estrady. Pogrzeb artysty miał charakter państwowy. Na miejscu pojawili się przedstawiciele władz miasta, wojewódzkich i rządu, w tym minister kultury Piotr Gliński.

Przy trumnie artysty czuwała warta honorowa. Przed Bazyliką zgromadzili się fani, którzy tłumnie przyszli pożegnać jednego z najbardziej znanych polskich wokalistów. Podobnie jak za życia, tak i w ostatniej drodze towarzyszyła Krzysztofowi Krawczykowi wielka widownia.

d2k4ark

Od tego czasu minęło ponad dwa miesiące. Pamięć o artyście wciąż jest jednak żywa. Na jego grobie zawsze można zobaczyć dużą ilość świeżych kwiatów i zniczy. W ostatnim czasie pojawiły się też dziecięce rysunki z podobizną Krzysztofa Krawczyka.

W piątek Andrzej Kosmala opublikował na Facebooku zdjęcie z cmentarza w Grotnikach. Fotografia grobu ozdobionego rysunkami jest naprawdę wzruszająca. Menadżer i przyjaciel piosenkarza regularnie umieszcza w mediach społecznościowych wpisy i zdjęcia upamiętniające Krzysztofa Krawczyka.

Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2k4ark

Podziel się opinią

Share
d2k4ark
d2k4ark