Trwa ładowanie...

Wzruszające pożegnanie Agnieszki Kotulanki. Słowa jej syna zostaną w pamięci

Rodzina i przyjaciele Agnieszki Kotulanki na cmentarzu w Legionowie żegnali ją w czułych słowach. - Chciałbym, abyśmy jeszcze raz uśmiechnęli się z nią, ostatni raz i tak ją zapamiętali - mówił syn aktorki.

Share
Wzruszające pożegnanie Agnieszki Kotulanki. Słowa jej syna zostaną w pamięci
Źródło: East News
d2x0bl9

Pogrzeb gwiazdy stał się okazją do wspomnień o aktorce, która znana była nie tylko ze szklanego ekranu, ale także z desek teatrów: Współczesnego, Bajki oraz Komedii. Ciepłe słowa o niej wyrażali nie tylko koledzy z planu filmowego i teatru, ale też ksiądz odprawiający ceremonię. - Dziękujemy ci za twoje dobro, za twoją zawsze uśmiechniętą twarz, za twoje macierzyństwo i za twoje dobre serce wobec wszystkich, których Bóg postawił na drodze twojego życia - mówił ks. Zenon Pawelak.

Najbardziej wzruszające były jednak słowa syna aktorki, Michała. - Każdy, kto znał moją mamę, a nawet ci, którzy nie znali jej osobiście, tylko oglądali, widzieli, że była osobą z dużym dystansem do świata i o wielkim poczuciu humoru. Dlatego chciałbym, abyśmy jeszcze raz uśmiechnęli się z nią, ostatni raz i tak ją zapamiętali - mówił.

Agnieszka Kotulanka zmarła nagle 20 lutego 2018 r. Aktorka została pochowana na cmentarzu w Legionowie w grobie ojca, ppłk Wojska Polskiego Józefa Kotuły. Podczas uroczystości obecne były matka aktorki oraz jej dzieci. Na pogrzeb przyjechali również związani z nią aktorzy, m.in: Paweł Wawrzecki, Izabela Trojanowska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Ostrowska-Królikowska z mężem Pawłem Królikowskim, Wojciech Wysocki oraz Andrzej Precigs.

Zobacz także: Pogrzeb Agnieszki Kotulanki. Rodzina i przyjaciele pożegnali aktorkę

d2x0bl9

Podziel się opinią

Share
d2x0bl9
d2x0bl9