Trwa ładowanie...
drcin83
News

Wzruszające pożegnanie Rachael Bland. Dziennikarka BBC ma kilka dni życia

Prezenterka radia BBC Radio 5 Live napisała na Twitterze, że zostało jej kilka dni życia. Rachael Bland od dwóch lat zmagała się z nieuleczalną odmianą raka piersi.
Wzruszające słowa dziennikarki mogą być przykładem dla innych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rachael Bland
Rachael Bland (Instagram.com)
drcin83

W ubiegłym roku Bland przeszła chemioterapię i radioterapię, niestety okazało się, że doszło do przerzutów do węzłów chłonnych. Rachael ma dwuletniego synka Freddiego oraz męża Steve'a. Od jakiegoś czasu prowadzi też bloga, który jest pamiętnikiem dla jej synka. Niedawno napisała, że prowadzi wyścig z czasem, by opublikować jak najwięcej treści, które będą dla niego wspomnieniem na całe życie.

Niespodziewanie na Twitterze dziennikarki pojawił się wpis, w którym w pięknych słowach pożegnała się ze swoimi redakcyjnymi przyjaciółmi informując jednocześnie, że zostało jej kilka dni życia. "Powiedziano mi, że mam tylko kilka dni. To bardzo surrealistyczne. Dziękuję bardzo za wsparcie, które otrzymałem. Au revoir moi przyjaciele"

W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że nie obawia się śmierci. Jedyne co ją przeraża, to świadomość że jej mąż i syn zostaną sami. "Muszę powstrzymać najczarniejsze myśli o tym, że Freddie dorasta bez mamy" - mówiła. Jednocześnie Rachael jest wsparciem dla wielu nieuleczalnie chorych. Przez ostatnie miesiące pokazała, jak w piękny sposób można odchodzić.

drcin83

Podziel się opinią

Share

drcin83

drcin83