Trwa ładowanie...

X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL DZIAŁDOWO 2017

X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL DZIAŁDOWO 2017, to konkurs dla uzdolnionych wokalistów amatorów w wieku 13-28 lat. Impreza odbędzie się 2 grudnia 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej w Działdowie przy ul. Sportowej 1. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Dom Kultury w Działdowie.

X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL DZIAŁDOWO 2017Źródło: Materiały prasowe
d27kx8c
d27kx8c

Celem festiwalu jest umożliwienie konfrontacji młodym wokalistom, a także pomoc w rozwoju ich dalszej kariery. Gwarantuje to niezwykle fachowe i jednocześnie medialne jury: Grażyna Łobaszewska, Krzysztof Kiljański i Magda Steczkowska.

Laureaci festiwalu otrzymują pokaźne nagrody finansowe i wartościowe nagrody rzeczowe. Być może najcenniejszą jednak nagrodą jest możliwość uzyskania wskazówek od gwiazd polskiej estrady, jak pokierować swoją karierą by osiągnąć na scenie to, co udało się artystom, zasiadającym w festiwalowym jury.

Pierwszy dzień festiwalu to zmagania festiwalowe i wieczorna Gala Laureatów, której gwiazdami będą: belgijski wokalista DANZEL (twórca hitu "Pump it Up") oraz zespół WILKI, obchodzący w tym roku jubileusz 25-lecia działalności artystycznej. Drugi dzień imprezy stanowią fachowe warsztaty wokalne, prowadzone przez Grażynę Łobaszewską.

SUPER HIT to coś więcej niż tylko konkurs dla wokalistów czy impreza kulturalna, to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję regionu Działdowszczyzny. Przedsięwzięcie, które ma skupiać lokalne samorządy, organizacje i przedsiębiorstwa wokół idei organizacji wydarzenia kulturalnego na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tych aspiracji jest prestiżowe wyróżnienie, jakie festiwal otrzymał w czerwcu 2015 r. podczas Warmińsko-Mazurskiej Gali Jakości – nagrodę główną dla Najlepszego Produktu Warmii i Mazur w kategorii Wydarzenia.

d27kx8c

Podczas dziewięciu poprzednich edycji Działdowo gościło w charakterze festiwalowych gwiazd m.in. Marylę Rodowicz, zespoły Feel, Bajm, Budka Suflera, Kombii, Boney M, Perfect, Lady Pank. Niezwykle imponująca jest również lista jurorów. Kayah, Urszula Dudziak, Krystyna Prońko, Mietek Szcześniak, Ania Wyszkoni, Piotr Kupicha (Feel), Krzysztof Cugowski (Budka Suflera), Beata Kozidrak (Bajm), Andrzej Krzywy (De Mono), Marek Piekarczyk, Maria Sadowska, Ania Dąbrowska, Halina Mlynkova, Martyna Jakubowicz, Grażyna Łobaszewska, Łukasz Zagrobelny, Kasia Cerekwicka to wybitni wokaliści, którzy byli jurorami festiwalu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Najcenniejszym jest jednak fakt, iż na festiwal przyjeżdżają najzdolniejsi amatorzy z całego kraju, od Szczecina przez Koszalin, Warszawę, Łodź, Poznań, Kielce, Kalisz, Toruń po południowe krańce Polski. Wśród nich są zarówno laureaci wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, jak i jeszcze, nie utytułowani, ale bardzo zdolni, młodzi wokaliści.
Transmisja online umożliwia śledzenie festiwalowych wydarzeń "na żywo". Profesjonalnej całości dopełnia najwyższej klasy technika sceniczna. W blasku jupiterów, w wypełnionej do ostatniego miejsca koncertowej hali, odbędzie się prawdziwa artystyczna uczta, z udziałem utalentowanych młodych wokalistów oraz wielkich gwiazd polskiej i zagranicznej estrady.

Już 2 grudnia zapraszamy do Działdowa na artystyczne wydarzenie, z wieloma niespodziankami dla widzów. Przesłuchania konkursowe rozpoczynają się o godz. 12.00, zaś wieczorna Gala Laureatów o godz. 18.00.

Szczegóły na WWW.mdkdzialdowo.pl, tel. 23 697 2192.

Bilety na wieczorną galę dostępne na stronie Eventim.pl

d27kx8c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27kx8c