Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
akcje charytatywne

XIII Noworoczny Obiad z Gwiazdami dla dzieci z domów dziecka

W sobotę, 03 lutego, w Restauracji JEFF’S Pole Mokotowskie odbyła się trzynasta edycja Noworocznego Obiadu z Gwiazdami. Tradycyjnie, Verena Jarczyńska, pomysłodawczyni i właścicielka restauracji zaprosiła na to spotkanie 300 Dzieci z Domów Dziecka. W tym roku były to dzieci z Warszawy, Równego, Giżyc, Kozienic, Tarnowa Opolskiego, Wojsławic, Kuźni Raciborskiej, Siedlec, a także podopieczni fundacji Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej – sieroty po strażnikach bądź strażniczkach oraz takie, które objęte są stałą opieką psychologiczną.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

XIII Noworoczny Obiad z Gwiazdami dla dzieci z domów dzieckaŹródło: Materiały prasowe
dv4zs5j
dv4zs5j

Dla dzieci spotkanie z osobami, które znają wyłącznie z telewizji czy internetu, było niezapomnianym przeżyciem. Oprócz zbierania autografów, robienia sobie zdjęć ze znanymi i lubianymi, przygotowano dla nich wiele atrakcji – m.in. baloniki, malowanie buziek, spotkanie z Monarchs, drużyną futbolu amerykańskiego, pokazy przygotowane przez Cyrk Zalewski, konkursy, klowni, stanowiska z popcornem, watą cukrową i hot-dogami. Na scenie dla gości wystąpili: Agnes Violin, Basia Hetmańska, Leszek Stanek, Paweł Stasiak – Papa D, Adam Fidusiewicz i Jarosław Zakrzewski – team impro, a pod okiem Marty Wiśniewskiej wystąpiły tancerki hip-hop. Dla dzieci malowała piękne akwarele Anna Halarewicz. Chwilą wytchnienia od atrakcji był obiad ze specjalnym menu przygotowanym przez restaurację Jeff’s, zawierającym dziecięce przysmaki. Na stołach znalazły się zdrowe, ale lubiane przez dzieci dania. Szef restauracji na początek zaserwował, do wyboru, rosołek z kluseczkami lub pomidorową, zaś na drugie danie: burger z wołowiny z łódeczkami z ziemniaków, sałatą, pomidorem i ogórkiem oraz chicken fingers i mini marchewki. Nie mogło zabraknąć deseru - musu czekoladowego z naturalnej czekolady z owocami, kompotu i świeżych owoców.

Podobnie, jak w latach ubiegłych Obiad wsparli, Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda, Prezydent M. St. Warszawy, Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Pan Premier Mateusz Morawiecki. Pani Prezydentowa przygotowała dla dzieci tradycyjnie, piękną niespodziankę - zaprosiła je do Pałacu Prezydenckiego na podwieczorek oraz zwiedzanie. Pan Premier przekazał prezenty dla każdego dziecka. Pani Prezydent Warszawy była obecna podczas Obiadu oraz podobnie, jak w latach ubiegłych, każdą placówkę hojnie obdarowała słodyczami i artykułami papierniczymi.

Przy wyjściu każde dziecko otrzymało ogromny wór z prezentami, dzięki ofiarności firm i osób prywatnych: Restauracji Jeff’s, 4F, Adam Bachleda-Curuś, Alexandra i Nicholas Hinckfuss, Klinika Ambroziak oraz Szpital Ambroziak, Bambino, Carex, Carinii, Toyota Chodzeń, Deutsche Bank, Erbud, Farmona, Gala, Gedeon Richter, HSH Chemie, Incood, Inglot, L’Oreal, Luksja, Mieszko, Miloo Home, Optegra, Original Source, Oriflame, P&G, PZ Cussons, Rossmann, Swarovski, Świerszczyk, Cyrk Zalewski.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dv4zs5j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv4zs5j