Trwa ładowanie...
d3ikf0v
Informacja prasowa
News

Youtuberzy walczą z LazyMonsterem – nowy teledysk Rymcerzy

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, Dj Yonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Youtuberzy walczą z LazyMonsterem – nowy teledysk Rymcerzy
(Materiały prasowe)
d3ikf0v

Klip zapowiada album Rymcerzy, który ukaże się w sklepach muzycznych 17 listopada. Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności projektu o charakterze profilaktycznym pt. "Nie zmarnuj swojego życia". Od 2013 roku Bęsiu i DjYonas poruszyli serca 260 tys. młodych ludzi na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie.

– Uczniowie często mówią nam, że nie mają energii, by spełniać swoje marzenia – zauważa Bęsiu. – Ten utwór daje im impuls, by zaczęli walczyć o swoją przyszłość – dodaje raper.

Gościnnie w utworze pojawił się Zeus - jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. W teledysku możemy zobaczyć również polskie gwiazdy Youtube: Ravgora, Cyber Mariana i twórców kanału MaturaToBzdura. Okazuje się, że nawet tak pracowici ludzie muszą walczyć z potworem lenistwa.

d3ikf0v

Lazy Monstera wcielił w życie grafik Krzysztof Knitter. Na potrzeby teledysku powstał strój, który od teraz będzie towarzyszył zespołowi podczas koncertów i spotkań z młodzieżą. Uważajcie, by Lazy Monster was nie zaatakował!

Materiały prasowe

(Można go śledzić na: facebook.com/lazymonsterofficial, instagram.com/lazymonsterofficial)

Na albumie "Nie zmarnuj swojego życia" pojawiają się gościnnie jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce m.in. Zeus i Tau. Swojego głosu udzielili m.in.: finalista "The Voice of Poland" Mateusz Krautwurst, TaLLib oraz gość specjalny z USA, którego wytwórnia Antidotum Records ujawni jeszcze przed premierą.

Materiały prasowe

Preorder: http://sklep.antidotumrecords.pl/

d3ikf0v

Projekt "Nie Zmarnuj Swojego Życia" powstał w 2013 r. z inicjatywy raperów Bęsia i Dj Yonasa oraz Fundacji "Edukacja z Wartościami". Patronat honorowy nad projektem objął Rzecznik Praw Dziecka.

Dowiedz się, jak zaprosić raperów do swojej szkoły?www.niezmarnujswojegozycia.pl

Materiały prasowe
d3ikf0v

Podziel się opinią

Share

d3ikf0v

d3ikf0v