ycipk-3tliub
News

Yungblud: "Choruję na depresję, miewam napady lękowe i ataki paniki"

"Bądź kim chcesz, noś co chcesz, wyglądaj jak chcesz, kochaj kogo chcesz kochać, identyfikuj się z kim chcesz" - powiedział Yungblud w rozmowie z Sandrą Hajduk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Yungblud
Yungblud (Materiały prasowe)
ycipk-3tliub

Yungblud, czyli Dominic Harrison przedstawia się jako "społecznie świadomy artysta, nieobawiający się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia". Kiedy miał 16 lat został wyrzucony ze szkoły i właśnie wtedy rozpoczął swoją muzyczną przygodę.

ZOBACZ: Dziecko zadało mocne pytanie. Muniek: "Nie jestem w stanie się tym zajmować"

ycipk-3tliub

W rozmowie z Sandrą Hajduk wyznał, że choruje na depresję i chce nagłaśniać ten temat.

- Wielu ludzi mówi: "Nagłaśniaj ten temat" i na tym się kończy. Bo łatwo jest rzucić takie hasło. Jeśli o mnie chodzi, powodem, dla którego zająłem się muzyką, było znalezienie ludzi podobnych do mnie. Żeby znaleźć ich i powiedzieć im: "nie ma nic złego w tym, że czujesz się źle". Jeśli masz poczucie, że nigdzie nie pasujesz, to pasujesz do mnie, bo ja też nigdzie nie pasuję. Jest nas więcej. Choruję na depresję, miewam napady lękowe i ataki paniki, ale od kiedy odnalazłem swoich fanów, którzy czują tak jak ja, jest mi lepiej. To sprawia, że moi rodzice lepiej mnie rozumieją. Kiedy rozmawiam z fanami okazuje się, że ich też rodzice zaczynają dzięki temu rozumieć lepiej. Bo ludzie boją się tego, czego nie rozumieją - powiedział.

Dziennikarka zapytała też artystę, co sądzi o gender fluid.

ycipk-3tliub

- Szufladki nie są dla ludzi, są dla starych przedmiotów. Bądź kim chcesz, noś co chcesz, wyglądaj jak chcesz, kochaj kogo chcesz kochać, identyfikuj się z kim chcesz. Nie ma to znaczenia.

Ostatnio było głośno o związku muzyka z Halsey. Para postanowiła się rozstać, a w sieci zawrzało. Yungblud zdradził Hajduk, czy żyjąc na świeczniku można stworzyć normalny związek.

- Jeśli chodzi o mój ostatni związek (z Halsey), to właśnie z tego powodu byliśmy razem. Te wszystkie bzdury, które czyta się o nas na Facebooku potrafią zmęczyć. Ona jest zwyczajną osobą, kiedy ją poznałem, była zwyczajna i ja też. Można grać w tę grę albo nie. Ja staram się być prawdziwy i otaczać ludźmi, którzy czują jak ja. I ona była tą osobą. Nadal jest.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tliub

ycipk-3tliub
ycipk-3tliub