Trwa ładowanie...
d4121si
News

Yungblud: "Choruję na depresję, miewam napady lękowe i ataki paniki"

"Bądź kim chcesz, noś co chcesz, wyglądaj jak chcesz, kochaj kogo chcesz kochać, identyfikuj się z kim chcesz" - powiedział Yungblud w rozmowie z Sandrą Hajduk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Yungblud
Yungblud (Materiały prasowe)
d4121si

Yungblud, czyli Dominic Harrison przedstawia się jako "społecznie świadomy artysta, nieobawiający się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia". Kiedy miał 16 lat został wyrzucony ze szkoły i właśnie wtedy rozpoczął swoją muzyczną przygodę.

ZOBACZ: Dziecko zadało mocne pytanie. Muniek: "Nie jestem w stanie się tym zajmować"

W rozmowie z Sandrą Hajduk wyznał, że choruje na depresję i chce nagłaśniać ten temat.

d4121si

- Wielu ludzi mówi: "Nagłaśniaj ten temat" i na tym się kończy. Bo łatwo jest rzucić takie hasło. Jeśli o mnie chodzi, powodem, dla którego zająłem się muzyką, było znalezienie ludzi podobnych do mnie. Żeby znaleźć ich i powiedzieć im: "nie ma nic złego w tym, że czujesz się źle". Jeśli masz poczucie, że nigdzie nie pasujesz, to pasujesz do mnie, bo ja też nigdzie nie pasuję. Jest nas więcej. Choruję na depresję, miewam napady lękowe i ataki paniki, ale od kiedy odnalazłem swoich fanów, którzy czują tak jak ja, jest mi lepiej. To sprawia, że moi rodzice lepiej mnie rozumieją. Kiedy rozmawiam z fanami okazuje się, że ich też rodzice zaczynają dzięki temu rozumieć lepiej. Bo ludzie boją się tego, czego nie rozumieją - powiedział.

Dziennikarka zapytała też artystę, co sądzi o gender fluid.

- Szufladki nie są dla ludzi, są dla starych przedmiotów. Bądź kim chcesz, noś co chcesz, wyglądaj jak chcesz, kochaj kogo chcesz kochać, identyfikuj się z kim chcesz. Nie ma to znaczenia.

d4121si

Ostatnio było głośno o związku muzyka z Halsey. Para postanowiła się rozstać, a w sieci zawrzało. Yungblud zdradził Hajduk, czy żyjąc na świeczniku można stworzyć normalny związek.

- Jeśli chodzi o mój ostatni związek (z Halsey), to właśnie z tego powodu byliśmy razem. Te wszystkie bzdury, które czyta się o nas na Facebooku potrafią zmęczyć. Ona jest zwyczajną osobą, kiedy ją poznałem, była zwyczajna i ja też. Można grać w tę grę albo nie. Ja staram się być prawdziwy i otaczać ludźmi, którzy czują jak ja. I ona była tą osobą. Nadal jest.

d4121si

Podziel się opinią

Share

d4121si

d4121si