Z kim spotyka się Joanna Przetakiewicz? Podobno to milioner!

Wszystko wskazuje na to, że dyrektorka domu mody La Mania znów jest zakochana. Dlaczego nie pokazuje się publicznie ze swoim chłopakiem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz (ONS.pl)
WP

Dzięki udziałowi w "Azja Express" o Joannie Przetakiewicz zrobiło się wyjątkowo głośno. Gwiazda zdecydowała się też niedawno na okładkową sesję w magazynie "Playboy" i trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Wdziękowi Joanny ciężko jest się oprzeć, ona jednak słynie z tego, że ma bardzo wysokie wymagania względem partnerów. Choć nie łatwo zaimponować kobiecie sukcesu takiej jak Przetakiewicz, podobno komuś się to udało.

WP

"Fakt" donosi, że gwiazda związana jest z milionerem, który w rankingu magazynu "Forbes" uplasował się wysoko na liście najbogatszych Polaków. Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, co bardzo odpowiada Joannie.

– W Warszawie ludzie obserwowaliby ich miłość, a tak nie muszą się bać o nadmierne zainteresowanie – twierdzi informator "Faktu".

Ze względu na nowy związek gwiazda spędza teraz większość czasu w Londynie.

– Zaszyłam się teraz w Londynie, a w Warszawie jestem sporadycznie. Przyjeżdżam tylko wtedy, gdy wzywa mnie praca – wyznaje Joanna.

Póki co Przetakiewicz nie jest gotowa na to, żeby pokazać się z ukochanym publicznie. Myślicie, że w końcu się na to zdecyduje?

Zobacz też: Przetakiewicz: "Mężczyźni są niewątpliwie bardzo potrzebni w życiu"

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP