Trwa ładowanie...
d1cbsh7
News

Za takie pieniądze prawie każdy by się rozebrał. Justyna Żyła zarobiła na rozstaniu

On ją zdradził, a ona bez skrupułów opowiadała o tym dziennikarzom. Desperacka walka o zwrócenie na siebie uwagi swój finał znalazła na okładce "Playboya". Justyna Żyła na rozstaniu zarobiła krocie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Żyła z żoną Justyną Żyłą
Piotr Żyła z żoną Justyną Żyłą (East News)
d1cbsh7

Rozstanie z Piotrem najwyraźniej służy Justynie. Desperacka walka o powrót męża stała się sposobem na biznes. Jak się okazuje, porzucona żona już wcześniej chciała zaistnieć na łamach kultowego magazynu. Teraz miała do tego idealny powód.

Jak podaje Super Express, na okładce zarobiła 40 tys. złotych. A Piotr Żyła? Obszedł się smakiem. Teraz żonę podziwia jedynie na okładce magazynu.

- Miałam taki pomysł, żeby zrobić mu prezent na 30. urodziny, ale skończyło się tylko na tym, że Zenek Martyniuk mu zaśpiewał - wyznała Justyna Żyła w Super Expressie.

d1cbsh7

Dziewczyna dopięła swego. Na oczach całej Polski, zrobiła znanemu skoczkowi na złość.

Materiały prasowe

Piotr Żyła zafundował pięknej żonie emocje, niczym te, które panują na Mamuciej skoczni. Tym razem też skoczył. W bok. A Justyna? Nie próżnowała. Nieszczęście przekuła w osobisty sukces, niestety tylko chwilowy i bardzo pozorny. Spotkała się z falą krytyki, że na łamach tabloidu pierze rodzinne brudy. Nie powstrzymało jej to jednak, żeby pójść o krok dalej. Najpierw obnażyła swoją rodzinę z prywatnych problemów, teraz ucieleśniła to na okładce magazynu dla panów. Góralski temperament nie wyszedł im na dobre.

d1cbsh7

Podziel się opinią

Share

d1cbsh7

d1cbsh7