Trwa ładowanie...
d38h3h8

"Zabawa w chowanego". Wiemy, kiedy premiera nowego filmu Tomasza Sekielskiego

Już niedługo odbędzie się premiera nowego dokumentu "Zabawa w chowanego". Nowy film braci Sekielskich będzie można obejrzeć już 28 marca 2020 r
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zabawa w chowanego". Wiemy, kiedy premiera nowego filmu Tomasza Sekielskiego
"Zabawa w chowanego". Wiemy, kiedy premiera nowego filmu Tomasza Sekielskiego (ONS.pl)
d38h3h8

Premiera nowego filmu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" uległa przesunięciu. Początkowo dokument miał być dostępny już w styczniu, a następnie w lutym. Ostatecznie materiał będzie można obejrzeć 28 marca 2020 r. Tomasz Sekielski uspokaja, że wbrew niektórym opiniom, powstanie filmu nie jest w żaden sposób zagrożone. Przyczyną opóźnienia są zasięgi, które trudniej zdobyć w okresie zimowym m.in. podczas ferii.

ZOBACZ TAKŻE: Doda poruszona filmem Tomasza Sekielskiego: "To głównie kobiety tłumaczą te zachowania"

"Zabawa w chowanego" to kolejny materiał dokumentalny braci Sekielskich poświęcony pedofilii w polskim Kościele. Jego poprzednik "Tylko nie mów nikomu" osiągnął ogromny sukces. Film został obejrzany aż przez 23 mln osób. Najnowsza produkcja ma skupić się na rozwinięciu jednego z wątków w “Tylko nie mów nikomu”.

d38h3h8

- Wiem, że wielu z was niecierpliwie czekało. Czeka też - jak czytam w prasie branżowej - Jacek Kurski, aby w jakiś sposób przykryć nasz film - mówił Tomasz Sekielski.

- Myślę, że będzie to film na tyle ważny, mocny, że nawet jeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaszcze stopami, to nie przykryje tego, co w filmie pokażemy - dodał.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Na produkcję "Zabawy w chowanego" wydano ok. 120 tys. zł. Bracia Sekielscy zbierają już pieniądze na kolejne dwa filmy dokumentalne - o działalności SKOK-ów, a także “błędach” popełnianych przez osoby duchowne, w którym pokażą m.in. papieża Jana Pawła II.

d38h3h8

Osoby, które pomogły w dofinansowaniu "Zabawy w chowanego" będzie mogła obejrzeć dokument w kinie. Na tę okazję Tomasz Sekielski zarezerwował już dwie sale.

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP")

d38h3h8

Podziel się opinią

Share

d38h3h8

d38h3h8