Trwa ładowanie...

Zapytano Jacka Rozenka o rzekomą ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. "To prywatna sprawa"

Małgorzata Rozenek do 2013 roku była żoną aktora, Jacka Rozenka. Ich związek nie przetrwał. Oboje ułożyli sobie życie na nowo. Byłego męża "Perfekcyjnej" postanowiono zapytać o rzekomą ciążę gwiazdy. Zobaczcie reakcję.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zapytano Jacka Rozenka o rzekomą ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. "To prywatna sprawa"Źródło: East News, fot: East News
dify3bb

Bez wątpienia można napisać, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są dziś najgorętszą parą w polskim show-biznesie. Pisze się praktycznie o wszystkim. O ich nowych projektach, stylizacjach, aż po wyjścia na ścianki i życie prywatne. Od pewnego momentu mówi się także o domniemanej ciąży. Której ani Radosław, ani Małgorzata jeszcze nie potwierdzili.

O Jacku i jego nowej partnerce, Roxy Gąsce również sporo się plotkowało. Aktor związał się z młodziutką kobietą i na każdym kroku wytykano im sporę różnicę wieku (ponad 20 lat). Oni jednak nie widzą w tym żadnego problemu. Ich bliscy również. W pierwszym wywiadzie na łamach "Gali" Gąska powiedziała, za co ceni ukochanego. - Na pewno Jacka dojrzałość, dystans do wielu sytuacji, które dla mnie są stresujące, jest zasługą jego doświadczenia życiowego. To jedyna sytuacja. Jacek nigdy mnie nie ogranicza.

Potwierdzenia ciąży Malgorzaty wciąż brak, ale dziennikarz "Na Żywo" postanowił wykorzystać sytuację i zapytał wprost Jacka Rozenka, czy gratulował już byłej żonie ciąży.

dify3bb

- Oczywiście, że nie. Po czym dodał: - To prywatna sprawa Małgosi - czytamy.

Z relacji wynika, że aktor był wyrźnie zmieszany. Czekamy jednak na oficjalne wieści od Radosława i Małgorzaty.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dify3bb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dify3bb
dify3bb