Trwa ładowanie...

Zaskakujące wyznanie Moniki Zamachowskiej: "Mamy ze Zbyniem adoptowaną córeczkę"

Monika Zamachowska opublikowała refleksyjny post na Instagramie. Swoim wyznaniem może wprawić niejedną osobę w konsternację!

Zaskakujące wyznanie Moniki Zamachowskiej: "Mamy ze Zbyniem adoptowaną córeczkę"Źródło: ONS.pl
d26i31r
d26i31r

Wraz z końcem 2019 roku zbliża się czas podsumowań. W melancholijny nastrój wpadła też Monika Zamachowska, a ma co wspominać, bo w tym roku straciła pracę. Dość nieoczekiwanie zwolniono ją z TVP.

W jednym z wywiadów zapewniała, że dobrze się czuje i regularnie chodzi na jogę. Z minionych wydarzeń planuje wziąć pożyteczną lekcję.

"Ten rok był dla mnie rokiem Oświecenia. Wiem, że moi przyjaciele narzekają na zły czas i nie mogą się doczekać Nowego Roku. Ale ja uważam, że choć parę wydarzeń mnie zaskoczyło, to użyłam ich do cennej lekcji samorozwoju." - napisała w poście na Instagramie.

Dalej było już o wiele bardziej zaskakująco: "Mamy na przykład ze Zbyniem adoptowaną córeczkę, Paulinkę, która wiele nas w tym roku nauczyła. A i my trochę jej pomogliśmy. Popylaj nam, Pauluś i pamiętaj, że zbliża się czas odpalenia petardy!"

d26i31r

Kim jest tajemnicza Pauluś, którą Monika Zamachowska nazywa adoptowaną córką? To 29-letnia Paulina Janczak, aktorka związana z Teatrem Muzycznym "Roma" w Warszawie. Ma także wykształcenie muzyczne. Pewnie jest bardzo zżyta z Zamachowskimi (widziana była na ściankach nieraz z Moniką) i dlatego była prezenterka tak ją pieszczotliwie nazywa.

fot. AKPA AKPA
fot. AKPA Źródło: AKPA
d26i31r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26i31r