Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Zayn Malik i Gigi Hadid ponownie zerwali ze sobą i... wrócili do siebie

Zayn Malik i Gigi Hadid kolejny raz zerwali ze sobą, by po zaledwie kilku dniach wrócić do siebie, jakby to było coś normalnego. Ich poprzednie rozstanie miało miejsce tuż po Nowym Roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zayn Malik i Gigi Hadid ponownie zerwali ze sobą i... wrócili do siebie
Zayn Malik i Gigi Hadid ponownie zerwali ze sobą i... wrócili do siebie (Instagram.com)
d1wwr5c

Zayn Malik i Gigi Hadid ponownie są parą

Były członek zespołu One Direction rozstał się ze swoją dziewczyną w połowie marca. Media na Wyspach Brytyjskich spekulowały, że to może być ostateczny koniec ich związku. Tymczasem wyszło zupełnie inaczej.

Piosenkarz postanowił ponownie związać się z modelką. Jednak to nie powinno być nic nowego dla fanów, gdyż związek Zayna z Gigi jest specyficzny i para zrywała ze sobą nie jeden raz.

d1wwr5c

Zayn Malik i Gigi Hadid rozstawali się wielokrotnie

Zayn i Gigi zaczęli się spotykać w listopadzie 2015 roku, trzy miesiące po zerwaniu zaręczyn przez wokalistę z Perrie Edwards, piosenkarką Little Mix.

Od tego czasu para zrywała ze sobą kilkukrotnie, ale gwiazdy wracały do siebie po kilku dniach. Pierwsze nagłośnione przez tabloidy rozstanie miało miejsce w czerwcu 2016 roku. Po kilku dniach Hadid ogłosiła, że Zayn wrócił do niej.

Najpoważniejszy kryzys był w marcu 2018 roku. Wydawało się, że już nigdy się nie zejdą ze sobą. - "Gigi i ja tworzyliśmy bardzo ważny, kochający i ważny związek i mam do Gigi bardzo dużo szacunku i uwielbienia, jako do kobiety i przyjaciela. Dziękujemy za uszanowanie naszej trudnej decyzji oraz prywatności w tym niełatwym czasie" - pisał Zayn Malik na Twitterze. Miesiąc później ponownie byli parą.

W styczniu tego roku doszło do kolejnego rozstania, ale po tygodniu Zayn kolejny raz związał się z Gigi.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c