Trwa ładowanie...

Zbigniew Preisner: Pełna relacja z koncertu Preisner's Music

Jubileusz 40-lecia twórczości Zbigniewa Preisnera był jednym z najbardziej wyjątkowych wydarzeń tego roku nie tylko w Krakowie, ale także w całej Polce. Jak wspominają jubileuszowy koncert Preisner's Music jego uczestnicy, goście i widzowie?

Zbigniew Preisner: Pełna relacja z koncertu Preisner's MusicŹródło: Materiały prasowe
d68xawv
d68xawv

Plejada artystów, wyjątkowa gra świateł i wyśmienitej jakości nagłośnienie sprawiły, że koncert ten nie tylko wzbudził wielkie emocje, ale muzycznie wzbił się na najwyższy poziom. Gotowa jest pełna relacja wideo z tego wydarzenia.

Kultowy aktor polskiej sceny teatralnej – Jerzy Trela – dziękuje losowi, że mógł znaleźć się na jubileuszu Preisnera. Edyta Krzemień – znana z wyjątkowego głosu sopranistka – jest niesamowicie szczęśliwa, że wzięła udział w wydarzeniu, w którym wystąpiła u boku swoich największych idoli. Z kolei Lisa Gerrard ceni i podziwia kompozytora za jego unikatowość, czysty perfekcjonizm i niesamowitą wyobraźnię muzyczną. To tylko nieliczne osoby, które wzięły udział w wydarzeniu.

Na Preisner’s Music nie zabrakło także Anji Rubik – światowej sławy super modelki, której rola w tym projekcie zaskoczyła wielu widzów.

d68xawv

- Byłam niezmiernie zaszczycona i też zaskoczona zaproszeniem Zbyszka do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Uwielbiam jego twórczość i od lat słucham Preisnera - wspominała modelka.

- Jubileusz Zbigniewa Preisnera to była wielka muzyczna uczta. Tak naprawdę wystąpili tutaj znakomici artyści, którzy znani są na całym świecie i którzy swoim kunsztem powalają na różnych scenach muzycznych całego świata – podsumował Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która przygotowała Preisner's Music.

d68xawv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d68xawv