Trwa ładowanie...
d108kao

Zbigniew Preisner: Ta muzyka trafia prosto do ich serc!

Zbigniew Preisner posiada w swojej kolekcji muzycznej wiele utworów chwytających za serce. Plejada polskich artystów postanowiła wytypować, który z nich jest im najbliższy i ma największy wydźwięk sentymentalny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tym roku kompozytor będzie obchodził 40-lecie pracy artystycznej
W tym roku kompozytor będzie obchodził 40-lecie pracy artystycznej (Materiały prasowe)
d108kao

Agnieszka Holland nie mogła zdecydować się na jedną kompozycje, za to Marek Dyjak bez żadnych wątpliwości śpiewająco odpowiedział, że to właśnie "Podwójne życie Weroniki” uderza go prosto w serce.

Zobacz wideo:

Dyrektor Sinfonia Varsovia – Janusz Marynowski – zaznaczył, że porusza go muzyka do filmu "Trzy kolory. Niebieski”. Jakie utwory wytypowały Lisa Gerrard, Karolina Gorczyca i Anna Dymna – koniecznie sprawdźcie sami!

d108kao

Zobacz też: Jubileusz Zbigniewa Preisnera. Wielki koncert w Krakowie

Jubileuszowy koncert Zbigniewa Preisnera odbędzie się 5 października w TAURON Arenie Kraków. Kompozytor świętować będzie na nim 40-lecie pracy artystycznej. Wśród gości wydarzenia znajdą się: m.in. Lisa Gerrard, Teresa Salgueiro, Edyta Krzemień, Sinfonia Varsovia i Cracow Singers.

Na scenie pojawią się także aktorzy Wrocławskiego Teatru Pantomimy, a gośćmi specjalnymi będą: wybitny aktor Jerzy Trela oraz ikona świata mody - Anja Rubik.

Zobacz też: Muzyka Preisnera przemówiła

Bilety na jubileuszową galę kupować można za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com.

d108kao

Podziel się opinią

Share

d108kao

d108kao