Trwa ładowanie...

Zbigniew Preisner: Ta muzyka trafia prosto do ich serc!

Zbigniew Preisner posiada w swojej kolekcji muzycznej wiele utworów chwytających za serce. Plejada polskich artystów postanowiła wytypować, który z nich jest im najbliższy i ma największy wydźwięk sentymentalny.

Zbigniew Preisner: Ta muzyka trafia prosto do ich serc!Źródło: Materiały prasowe
d2mzw0s
d2mzw0s

Agnieszka Holland nie mogła zdecydować się na jedną kompozycje, za to Marek Dyjak bez żadnych wątpliwości śpiewająco odpowiedział, że to właśnie "Podwójne życie Weroniki” uderza go prosto w serce.

Zobacz wideo:

Dyrektor Sinfonia Varsovia – Janusz Marynowski – zaznaczył, że porusza go muzyka do filmu "Trzy kolory. Niebieski”. Jakie utwory wytypowały Lisa Gerrard, Karolina Gorczyca i Anna Dymna – koniecznie sprawdźcie sami!

Jubileuszowy koncert Zbigniewa Preisnera odbędzie się 5 października w TAURON Arenie Kraków. Kompozytor świętować będzie na nim 40-lecie pracy artystycznej. Wśród gości wydarzenia znajdą się: m.in. Lisa Gerrard, Teresa Salgueiro, Edyta Krzemień, Sinfonia Varsovia i Cracow Singers.

Na scenie pojawią się także aktorzy Wrocławskiego Teatru Pantomimy, a gośćmi specjalnymi będą: wybitny aktor Jerzy Trela oraz ikona świata mody - Anja Rubik.

Bilety na jubileuszową galę kupować można za pośrednictwem strony: www.prestigemjm.com.

d2mzw0s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mzw0s