Trwa ładowanie...
d1iubu9

Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala. Czeka go operacja

Zbigniew Zamachowski od dawna zmaga się z problemem z kolanem. Teraz trafił do szpitala, gdzie będzie miał operację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala. Czeka go operacja
(ONS.pl)
d1iubu9

Zbigniew Zamachowski wraz z żoną pojechał do Kalisza, żeby uporać się z problemami zdrowotnymi. Czeka go operacja kolana. To kolejny pobyt aktora w tamtejszym szpitalu. Wcześniej leczył tam stopy. Monika Zamachowska poinformowała o operacji męża przez media społecznościowe: "A my w kaliskim "okrąglaku" z panem Dyrektorem Radosławem Kołacińskim knujemy, jak odbyć drobny remont Zbyszkowego kolana. A że ortopedia tutaj jest najlepsza, ordynatorem jest nasz ulubiony dr Ireneusz Urbaniak, oraz operuje tutaj drugi super gość, dr Maciej Jakubek, to przeczuwam, że Zbigniew wkrótce zagości tu na parę dni. Dziękujemy za Waszą kompetencję i życzliwość!" – napisała.

Monika Zamachowska przechodzi trudny czas w życiu. Niedawno straciła z dnia na dzień pracę w "Pytaniu na śniadanie", teraz jej mąż przechodzi operację. Mimo to, prezenterka nie traci pogody ducha.

d1iubu9

Zobacz: Monika Zamachowska zdradza, gdzie pojedzie na wakacje. W tajemnicy przed dziećmi

Na Facebooku opublikowała nagranie, na którym z uśmiechem opowiada o czekającej aktora operacji. "Stoimy przed Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Kaliszu. Mąż będzie tam się kładł po raz kolejny. Dwa razy już na stopy leżał, ale zadowolony był. Panowie chirurdzy z oddziału ortopedii, którzy naprawdę wiedzą co robią, zreperowali Zbigniewa. A teraz kolanko, także do zobaczenia".

d1iubu9

Podziel się opinią

Share

d1iubu9

d1iubu9