placeholder_4b2cf8

Zbigniew Zamachowski znalazł sposób na poprawienie swojej sytuacji materialnej

Zbigniew i Monika Zamachowscy co rusz narzekają w mediach na swoje finanse. Ich sytuacja wkrótce może się poprawić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zbigniew Zamachowski
Zbigniew Zamachowski (East News, Fot: East News)
placeholder_4b2cf8

Podczas sprawy rozwodowej ze swoją już byłą żoną, Aleksandrą Justą, Zamachowski zgodził się oddać jej dom, samochód, wszystkie pieniądze na koncie i jeszcze płacić na czwórkę swoich dzieci 16 tysięcy złotych miesięcznie. I choć niedawno sąd zmniejszył alimenty, to sytuacja finansowa aktora i tak nie jest wesoła.

Teraz aktor znalazł sposób, żeby zaradzić tym problemom. Osiem lat temu obronił pracę magisterską. Najwidoczniej bardzo spodobało mu się zdobywanie wiedzy, bo postanowił zdobyć kolejny tytuł.

placeholder_4b2cf8

– Zacząłem pisać doktorat – przyznał w rozmowie z "Super Expressem" aktor.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Zbigniewa Zamachowskiego walczy o polskie Oscary. "Tata jest dumny, chce żebym wygrała"

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tuż po obronie Zamachowski będzie mógł więcej zarabiać. Na warszawskiej Akademii Teatralnej prowadzi obecnie zajęcia ze studentami. Dotyczą one piosenki aktorskiej, w której aktor ponoć jest niekwestionowanym mistrzem.

placeholder_4b2cf8

– Jako pracownik naukowy z tytułem Zbyszek będzie miał wyższe stawki za wykłady oraz wszelkiego rodzaju warsztaty. Również emerytura doktora jest wyższa niż zwykłego magistra sztuki – zdradza w rozmowie z "Super Expressem" znajomy gwiazdora.

Za aktora trzymamy kciuki. Przez ostatnie lata nie mieliśmy okazji zbyt często podziwiać go w filmach i serialach. Mamy nadzieję, że odnajdzie się w szkolnictwie.

placeholder_4b2cf8
placeholder_4b2cf8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_4b2cf8