Trwa ładowanie...
d3y1fjg

Zdjęcie Joanny Kulig z Bradem Pittem budzi skrajne emocje. Ewa Minge komentuje

Złośliwi twierdzą, że Joanna Kulig na zdjęciu z Bradem Pittem wygląda co najmniej niekorzystnie. W obronie aktorki staje Eva Minge.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Kulig i Brad Pitt
Joanna Kulig i Brad Pitt (East News, Fot: East News)
d3y1fjg

Dzięki roli w filmie Pawła Pawlikowskiego "Zimna Wojna", talent Joanny Kulig został doceniony również za granicą. Aktorka przebywa od kilku tygodni w Los Angeles, gdzie pojawiła się na świątecznej imprezie studia Amazon w Hollywood.

Bardzo szybko sieć obiegło zdjęcie, na którym Kulig pozuje z Bradem Pittem. Aktorzy od niedawna należą również do tej samej prestiżowej agencji aktorskiej CAA w Hollywood. To dzięki świątecznej imprezie studia Amazon aktorzy mogli poznać się osobiście. Kulig nie kryła podekscytowania ze spotkania ze zdobywcą Oscara.

d3y1fjg

Złośliwi uważają, że aktorka nie wygląda zbyt korzystnie na zdjęciu z bożyszczem Hollywood. Brad Pitt lata temu został okrzyknięty najseksowniejszym facetem Ameryki.

W obronie gwiazdy "Zimnej Wojny" stanęła Ewa Minge. Projektantka postanowiła odnieść się do komentarzy internautów.

"Polska z szansą na "Oscara", dostaje gratulacje od aktorów z całego świata, zainteresowanie reżyserów z najwyższej półki i jeszcze piękne życie osobiste. "Brzydko wygląda"... Wygląda przepięknie, szczęśliwie. I życzę wszystkim idiotom przebudzenia" - czytam pod pełnym emocji wpisem.

A wam podoba się zdjęcie Kulig z Bradem Pittem?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3y1fjg

Podziel się opinią

Share
d3y1fjg
d3y1fjg