WP

Zdjęcie Joanny Kulig z Bradem Pittem budzi skrajne emocje. Ewa Minge komentuje

Złośliwi twierdzą, że Joanna Kulig na zdjęciu z Bradem Pittem wygląda co najmniej niekorzystnie. W obronie aktorki staje Eva Minge.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig i Brad Pitt
Joanna Kulig i Brad Pitt (East News, Fot: East News)
WP

Dzięki roli w filmie Pawła Pawlikowskiego "Zimna Wojna", talent Joanny Kulig został doceniony również za granicą. Aktorka przebywa od kilku tygodni w Los Angeles, gdzie pojawiła się na świątecznej imprezie studia Amazon w Hollywood.

Bardzo szybko sieć obiegło zdjęcie, na którym Kulig pozuje z Bradem Pittem. Aktorzy od niedawna należą również do tej samej prestiżowej agencji aktorskiej CAA w Hollywood. To dzięki świątecznej imprezie studia Amazon aktorzy mogli poznać się osobiście. Kulig nie kryła podekscytowania ze spotkania ze zdobywcą Oscara.

WP

Złośliwi uważają, że aktorka nie wygląda zbyt korzystnie na zdjęciu z bożyszczem Hollywood. Brad Pitt lata temu został okrzyknięty najseksowniejszym facetem Ameryki.

W obronie gwiazdy "Zimnej Wojny" stanęła Ewa Minge. Projektantka postanowiła odnieść się do komentarzy internautów.

"Polska z szansą na "Oscara", dostaje gratulacje od aktorów z całego świata, zainteresowanie reżyserów z najwyższej półki i jeszcze piękne życie osobiste. "Brzydko wygląda"... Wygląda przepięknie, szczęśliwie. I życzę wszystkim idiotom przebudzenia" - czytam pod pełnym emocji wpisem.

WP

A wam podoba się zdjęcie Kulig z Bradem Pittem?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP