Trwa ładowanie...

Zegarek Dody, który dostała od Emila S., trafił na aukcję SYNDYKA. Kwota zwala z nóg

Doda musiała pożegnać się z wartym krocie zegarkiem, który otrzymała od Emila S. Drogocenny prezent trafił na aukcję syndyka i szuka nowego właściciela. To pokłosie przekrętów finansowych byłego męża piosenkarki.

Zegarek Dody trafił na aukcje syndykaZegarek Dody trafił na aukcje syndykaŹródło: FORUM, fot: Radosław NAWROCKI / Forum
djf5p95
djf5p95

Doda ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. Prywatne relacje piosenkarki od zawsze budziły wiele emocji. Szczególnie wielkim echem w mediach odbiło się je rozstanie z producentem filmowym Emilem S., które zbiegło się w czasie z premierą filmu "Dziewczyny z Dubaju".

Skandal wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju"

To nie jest jednak jedyna afera, która miała wówczas miejsce. Wokół byłego mąż piosenkarki zaczęły pojawiać się informacje o przekrętach finansowych, których miał się dopuszczać. Ostatecznie postawiono mu liczne zarzuty - m.in. działania na szkodę inwestorów i przywłaszczenia mienia na kwotę ok. 8,5 mln złotych, które miały być przeznaczone na produkcję filmu.

Spore poruszenie wywołał także jeden z rekwizytów, a mianowicie luksusowy zegarek, który został zakupiony przez producenta jako rekwizyt produkcji "Dziewczyn z Dubaju" i został sprezentowany... Dodzie. Jakiś czas temu syndyk masy upadłościowej spółki należącej do Emila S. zażądał zwrotu zegarka, którego wartość może zwalić z nóg.

djf5p95

Z przyjemnością oddałam wszystkie prezenty od byłego męża. Tym bardziej, jeżeli, jak uważa syndyk, były kupione nie za jego pieniądze. Dla mnie to zamknięty etap i nie chc∂ mieć z tym nic wspólnego - powiedziała Rabczewska w rozmowie z "Faktem".

Zegarek Dody trafił na aukcję syndyka

Teraz drogocenny prezent trafił na aukcję syndyka i szuka nowego właściciela. Zegarek marki Rolex, który sprezentował Dodzie eksmąż, to model Oyster Perpetual Cosmograph Daytona CHR 116508 wyprodukowany w 2017 roku. Nowy właściciel będzie musiał za niego słono zapłacić.

Według informacji, które znajdują się na portalach aukcyjnych, stan zegarka oceniono jako bardzo dobry, a jego minimalna cena sprzedaży wynosi 196,800 złotych. Zainteresowanym oferentom syndyk umożliwi oględziny zegarka, należy się jednak śpieszyć, ponieważ na dniach odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu ofert.

djf5p95

Jesteście ciekawi, jaką kwotę ostatecznie osiągnie zegarek Dody?

Doda AKPA
DodaŹródło: AKPA, fot: AKPA
Doda AKPA
DodaŹródło: AKPA, fot: AKPA
Doda AKPA
DodaŹródło: AKPA, fot: AKPA
Doda AKPA
DodaŹródło: AKPA, fot: AKPA
djf5p95
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djf5p95