Trwa ładowanie...
dq5wrhj

Zelnik zaprzecza, że ma romans. Kocha żonę, chociaż od 4 lat jest wdowcem

Od jakiegoś czasu na warszawskich salonach zagrzmiało od plotek na temat romansu Haliny Łabonarskiej i Jerzego Zelnika. Aktor przyznał, że kiedyś zdradzał żonę, ale od momentu jej śmierci postanowił dochować wierności. Przekonuje, że z gwiazdą "Korony Królów" łączy go tylko przyjaźń.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jerzy Zelnik zaprzecza, że ma romans z Haliną Łabonarską
Jerzy Zelnik zaprzecza, że ma romans z Haliną ŁabonarskąŹródło: PAP
dq5wrhj

Aktor zaklina się, że nie tylko Łabonarska nie jest jego kochanką, ale też nie zostanie nią żadna inna kobieta. - *Nie jestem wolny. Jestem żonaty! - mówi - Mam żonę w niebie! *

Zelnik i Łabonarska poznali się niemal czterdzieści lat temu na planie filmu "Kobieta i kobieta". On był wtedy mężem Urszuli, ona - żoną aktora Marka Prałata. Niestety, małżeństwo nie przetrwało. Oboje zostali boleśnie doświadczeni przez życie, dzielą wspólne pasje i poglądy. Często razem występują na wieczorach poetyckich, patriotycznych i religijnych koncertach. Przez złośliwych nazywani są "moherami", bo głośno deklarują głębokie przywiązanie do tradycyjnych wartości i wiary.

- Jestem człowiekiem starszej daty, kiedy świat był lepiej uporządkowany, bo w tej chwili to już jest taki bałagan pod względem wartości i moralności, że młodzi ludzie nie mogą się w tym połapać - tymi słowami aktor chce udowodnić, że on sam nie pobłądził i nie wdał się w żaden wstrętny romans. Przynajmniej nie tym razem.

  ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Ukochana żona Zelnika, Urszula, zmarła w 2014 r. w wieku 69 lat, na skutek rozległego wylewu krwi do mózgu. *Walka o jej życie trwała 3 lata, a aktor przez cały ten czas był przy żonie. *

dq5wrhj

Zelnik deklaruje, że nie potrzebuje żadnej innej kobiety - ma przy sobie dzieci i wnuki, a ich towarzystwo, i towarzystwo przyjaciół w zupełności mu wystarcza. Jaki będzie finał jego znajomości z Haliną Łabonarską? Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dq5wrhj

Podziel się opinią

Share
dq5wrhj
dq5wrhj