Trwa ładowanie...
koncert
Katarzyna Zdziech
06-08-2019 10:48

Zespół Il Volo spotka się z polskimi fanami!

Spotkanie twarzą w twarz z ulubionym zespołem, uściśnięcie ręki czy wspólne zdjęcie zawsze są niezapomnianymi przeżyciami dla każdego fana. Taką możliwość będą mieli miłośnicy przystojnego tria Il Volo, które już w połowie września przyjedzie po raz kolejny do Polski. Tym razem do Gliwic i to z zupełnie nowym materiałem!

Zespół Il Volo spotka się z polskimi fanami!Źródło: Materiały prasowe
d2yu54d
d2yu54d

Każdy, kto był na poprzednich dwóch koncertach Il Volo w naszym kraju wie, że występy tego włoskiego tria są wielkimi wydarzeniami. I choć wokaliści są u nas kojarzeni raczej z muzyką klasyczną, to na scenie zachowują się zupełnie swobodnie. A końcówki ich show charakteryzuje pełna spontaniczność. Podczas polskich występów fanki zachęcone gestem zespołu, podeszły pod samą scenę, ściskając chłopakom ręce, robiąc zdjęcia dosłownie z kilkudziesięciu centymetrów!

Jeśli jednak przeżywanie koncertu przy scenie dla prawdziwego fana to ciągle jest za mało, może on skorzystać z zakupu pakietów VIP. Żeby w pełni korzystać z możliwości, jakie one dają, trzeba być posiadaczem biletu na gliwicki koncert. Pakiet VIP Meet & Greet zawiera:
– spotkanie z zespołem
– wykonanie profesjonalnego zdjęcia z Il Volo
– zalaminowany identyfikator Il Volo

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Spotkanie odbędzie się kilka chwil po koncercie w osobnej sali. Każdy, kto chciałby uczestniczyć w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, musi się liczyć z kosztem w wysokości 200 dolarów. Pakiet można nabyć pod adresem https://omgvip.tunestub.com/event.cfm?cart&id=297243 albo wchodząc na stronę www.ilvolomusic.com/concerti/ i wybierając Gliwice VIP Tickets. Ilość miejsc na Meet & Greet jest ograniczona, warto więc się pospieszyć. Podczas spotkań po koncertach Il Volo w Polsce panowała bardzo sympatyczna atmosfera.

Wszystkie pozostałe bilety na koncert Il Volo, który odbędzie się 14 września w Arenie Gliwice, można nabyć poprzez stronę www.prestigemjm.com. Na wydarzenie zaprasza Miasto Gliwice.

d2yu54d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yu54d